Robo.cash – vairāk naudas īsākā laikā

Īstermiņa patēriņa kredīti ir aktīvi pieprasīti ne tikai Eiropas Savienībā, bet arī citviet. Investīcijas šāda tipa aizdevumos ir pieejamas starptautiskā mērogā, jo tiešsaistes investīciju platformas piedāvā ieguldīt naudu gan ES, gan NVS valstīs. Šādu iespēju nodrošina Robo.cash platforma.

Robo.cash piedāvājums ir investīcijas kredītos, kas tiek izsniegti Spānijā, Krievijā un Kazahstānā. Visi aizdevumi iziet nepieciešamās pārbaudes procedūras, tie ir uzticami un investīcijām derīgi. Robo.cash lietotāji var izvēlēties investēt nodrošinātos aizdevumos, PDL un Installment tipa kredītos. Kredītu izsniedzēji un investīciju platforma darbojas viena holdinga ietvaros, tāpēc investīcijas ir aizsargātas.

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā Robo.cash?

Robo.cash piedāvājumā ir automatizētā investēšana īstermiņa aizdevumos Spānijā, Krievijā un Kazahstānā. Kredītu izsniedzēji šajās valstīs ir Zaimer, Tez Credit, Prestamer un Займер.

Robo.cash pamatraksturojumi:

  • Vidējais aizdevuma termiņā ir 18 dienas;
  • Vidējā procentu likme ir 14%;
  • Kredītus izsniedz aizdevēji ar vairāk nekā 6 gadus ilgu pieredzi nozarē.

Kāpēc izvēlēties Robo.cash?

Tā kā tiešsaistes investīciju tirgus ir pietiekami piesātināts ar līdzīgiem piedāvājumiem, Robo.cash ir parūpējies par īpašiem investēšanas nosacījumiem saviem klientiem.

Pirmais iemesls izvēlēties tieši Robo.cash ir atpirkšanas garantija. Robo.cash un platformā izvietoto kredītu izsniedzēji ietilpst vienā finanšu holdingā, tāpēc platforma var nodrošināt draudzīgus atpirkšanas garantijas nosacījumus visiem aizdevumiem. Garantija stājas spēkā 30 dienas pēc kredīta kavēšanas. Lielākai konkurentu daļai atpirkšanas garantija tiek piemērota tikai pēc 60 kavējuma dienām, tāpēc Robo.cash nosacījumi šajā aspektā ir daudz draudzīgāki.

Robo.cash pilnībā fokusējas ur īstermiņa investīcijām kredītos līdz algas dienai, tāpēc līdzekļu apgrozība ir ļoti ātra. Gada laikā ar investīcijām īstermiņa aizdevumos var nopelnīt virs 14%, ar nosacījumu, ka līdzekļi tiek apgrozīti nepārtraukti.

Trešā Robo.cash priekšrocība ir Auto Invest serviss. Robo.cash pilnais nosaukums ir investīciju robots, kas perfekti raksturo šo investīciju platformu. Visas investīcijas ir automatizētas, kas nozīmē, ka līdzekļu ieguldīšana ir operatīva un brīva no cilvēkiem raksturīgas neuzmanības. Investors var palaist garam sev piemērotu investīciju objektu, bet Auto Invest atrod visus derīgus aizdevumus plašajā Robo.cash piedāvājumā.

Neatkarīgi no tā, vai Tu ieguldi Spānijas, Krievijas vai Kazahstānas aizdevumos, Robo.cash izmantošana ir pilnīgi bez maksas.

Kā izmantot Robo.cash?

Robo.cash lietotājiem ir pieejams interneta investīciju kalkulators, kas aprēķina vidējo summu, ko iespējams nopelnīt konkrētā termiņā ar konkrētu investīciju. Tu vari izmēģināt dažādus investīciju variantus, aprēķināt peļņu ar kalkulatora palīdzību un pēc tam veikt investīcijas, kas apmierina Tavas prasības. Lai kļūtu par Robo.cash lietotāju, Tev būs jāveic vien daži soļi:

  • Aizpildi jaunā lietotāja reģistrācijas anketu;
  • Apstiprini ievadīto informāciju un e-pasta adresi;
  • Sagaidi lietotāja profila aktivizāciju;
  • Pārskaiti savā profilā investīciju līdzekļus;
  • Atzīmē vēlamos kredītu parametrus un sāc investēt naudu.
Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Robo.cash lietotāju?

Robo.cash platforma ir paredzēta fiziskajām personām no 18 gadu vecuma un uzņēmumiem. Lai kļūtu par Robo.cash klientu, lietotājiem jābūt aktīvam bankas kontam ES vai Šveices bankā.

Investēšana Robo.cash platformā ir pilnīgi bez maksas, jo platforma neiekasē nekādas komisijas par naudas ieguldīšanu un izmaksu. Visiem kredītiem tiek piemērota 100% atpirkšanas garantija, kas padara investēšanu drošāku.

Ikvienam Robo.cash lietotājam ir divi tiešsaistes profili – ieguldījumu in investīciju profils. Vispirms līdzekļi jāpārskaita uz ieguldījumu kontu un pēc tam jebkurā brīdī pārcelt vēlamo naudas summu uz investīciju kontu, lai veiktu investīcijas.

Nē, visi nopelnītie līdzekļi tiek izmaksāti investoriem pilnā apjomā, un par nodokļu nomaksu jārūpējas katram investoram patstāvīgi. Nodokļu nomaksas kārtība ir atkarīga no konkrētas valsts likumdošanas, tāpēc pirms uzsākt tiešsaistes investora gaitas, ieteicams konsultēties ar vietējo nodokļu konsultantu.

Robo.cash izmaksā investoriem nopelnīto naudu aizdevuma atmaksas dienā vai tad, kad stājas spēkā atpirkšanas garantija – 30 dienas pēc kredīta termiņa kavēšanas. Nauda tiek pārskaitīta uz lietotāja kontu Robo.cash platformā, no kurienes lietotājs var pārskaitīt vēlamo summu uz savu bankas kontu.

Atcelt jau veiktās investīcijas nav iespējams, bet Tu vari apturēt Auto Invest pakalpojumu, lai serviss vairs nemeklētu jaunus investīciju objektus.

Tāpat kā citviet, arī Robo.cash ir pieejam pamatinformācija par aizdevumu. Potenciāliem investoriem ir zināma aizdevuma izcelsmes valsts, kredīta apjoms, atmaksas termiņš, pirkšanai pieejamā summa. Privātinformācija par kredītu ņēmējiem netiek publiskota.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: 23A Duntes Street, Riga, Latvia, LV – 1005

E-pasts: support@robo.cash

Tālrunis: +371 (67) 88-15-14

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up