Vivus – ērts aizdevums

Vivus ir viens no pazīstamākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā. Šādas popularitātes iemesli ir ne tikai izdevīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī atbildīga attieksme pret patērētāju kreditēšanu un dalība dažādos labdarības projektos. Vivus pozicionē sevi kā draudzīgu un atbildīgu aizdevēju.

Vivus ātrais kredīts var būt parocīgs gan īstermiņa, gan ilgtermiņa tēriņiem. Elastīgs atmaksas termiņš ļauj aizņēmējam izvēlēties sev piemērotāko ikmēneša kredīta maksājuma apjomu. Maksimālā kredīta summa ir pietuvināta patēriņa kredīta parametriem. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, Vivus aizdevums var būt Tev noderīgs!

Saņemt naudu no Vivus

Vivus piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 10000€;
 • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
 • nauda pārskaitīšana klienta bankas kontā aizņem (Swedbank, DNB banka, Citadele, Norvik vai Nordea klientiem).

Kāpēc izvēlēties Vivus?

Vivus piedāvā standarta pakalpojumu, taču tam ir dažas priekšrocības, kas izceļ Vivus konkurentu vidū. Tās ir:

 • izdevīgi aizņemšanās nosacījumi. Vivus ātrajiem kredītiem ir zemākas procentu likmes un mazāks ikmēneša maksājums;
 • nav ierobežojumu jaunajiem klientiem. Arī aizņemoties Vivus pirmo reizi, vari saņemt maksimālo summu, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja;
 • kredīta pārskaitīšanas ātrums. Vairums interneta kredītdevēju pārskaita kredītu 10-15 minūšu laikā, bet Vivus apsola, ka nauda būs Tavā rīcībā jau pēc . Zibenīgs ātrais kredīts ir pieejams Swedbank, DNB banka, Citadele, Norvik vai Nordea klientiem. Ja Tavs konts ir citā bankā, kredīta pārskaitīšana aizņem 1 darba dienu;
 • droša un patērētājiem draudzīga aizņemšanās. Vivus strādā atbilstoši Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standartiem. Labās prakses standarts un Klientu harta garantē aizņēmēju informēšanu, godīgus kredīta nosacījumus un aizņēmēju tiesību ievērošanu.

Kā pieteikties Vivus aizdevumiem?

Saņemt Vivus ātro kredītu var samērā vienkārši. Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, bankas konts un dažas minūtes brīvā laika. Piesakoties aizdevumam, veic šādus soļus:

 • Reģistrējies Vivus mājaslapā. Reģistrācijas anketā Tev būs jānorāda savi personīgie dati, kā arī informācija par ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni;
 • Samaksā reģistrācija maksu 0,01 eiro apmērā, šādā veidā paziņojot aizdevējam sava bankas konta numuru;
 • Aizpildi un nosūti kredītpieteikumu, norādot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu;
 • Sagaidi aizdevēja lēmumu un saņem naudu.

Ja Tu atbilsti Vivus prasībām, saņemsi kredītu laikā (uz bankas kontiemSwedbank, DNB banka, Citadele, Norvik vai Nordea bankās).

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu pirmo reizi aizņemties bez procentiem?

Ikvienam Vivus kredītam, tostarp arī pirmajam, tiek piemērota procentu likme. Periodiski aizdevējs rīko akcijas, kuru laikā ir iespējams aizņemties ar 100% atlaidi komisijas maksai, tāpēc seko informācijai no Vivus, lai zinātu visu par īpašajiem piedāvājumiem.

Ja esi nonācis neparedzētā situācijā, un Tev pietrūkst naudas ikmēneša kredīta maksājumam, kredīta termiņu iespējams atlikt uz 30 dienām. Par kredīta pagarināšanu jāmaksā komisija, tās summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma.

Kavēti maksājumi un neatmaksāti kredīti liecina par bezatbildīgu attieksmi pret naudu un par neatbilstošu maksātspēju. Vivus pakalpojumus var izmantot tikai personas ar pozitīvu kredītvēsturi, tāpēc rūpējies par to, lai Tev neveidotos parādi.

Vivus kredīts ir pieejams bez summas ierobežojumiem jaunajiem klientiem, taču tas, cik daudz varēsi aizņemties, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Vivus piešķir aizdevumus saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra rekomendācijām, tāpēc kredīta summa būs tāda, kas neapdraud Tavu materiālo situāciju.

Labās prakses standarts nozīmē, ka aizdevējs godīgi izturas pret aizņēmējiem, informē viņus par visiem kredīta nosacījumiem, neslēpj informāciju un ievēro likumā noteiktās aizņēmēju tiesības. Izvēloties aizdevēju, kas ievēro Labās prakses standartu, piemēram, Vivus, izvairīsies no nepatīkamiem pārsteigumiem un negodprātīgas kreditēšanas.

Noteikumus, kas regulē Vivus ātrā kredīta atmaksu, Tu atradīsi kredītlīgumā. Ar kredītlīgumu var iepazīties vēl pirms pieteikšanās aizdevumam, tā teksts ir izvietots Vivus mājaslapā. Tev būs jāveic regulāri maksājumi ar internetbankas vai bankas pārskaitījumu starpniecību. Tāpat veikt kredīta iemaksas vari “Latvijas Pasts” nodaļās un “Narvesen” kioskos.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17a - 9, LV-1046, Rīga

E-pasts: info@vivus.lv

Tālrunis: 67439777

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up