Vizia – kredītlīnija līdz 5000 eiro

Vēl viens aizdevējs, kas piedāvā elastīgu kredītu, ir Vizia. Vizia klienti var aizņemties gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, turklāt maksimālā kredītlimita summa ir iespaidīga – līdz pat 2000€.

Atmaksāt Vizia kredītu var gan no nākamās algas, gan pakāpeniski, atkarībā no Tavām finanšu iespējām. Vizia ir patīkams piedāvājums klientiem, kuri atmaksā kredītu vienā maksājumā – 100% atlaide procentiem un nekādas komisijas maksas.

Aizņemties no Vizia

Vizia piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītlīnija:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 2000€;
  • atmaksas termiņš no 4 mēneši līdz 2 gadi.

Kāpēc izvēlēties Vizia?

Galvenā Vizia priekšrocība – iespēja klientiem pašiem izlemt, maksāt vai nemaksāt procentus par aizdevumu. Izskatās neticami? Taču tā ir taisnība – neatkarīgi no aizdevuma summas, ikviens klients var izvēlēties divus variantus:

  1. Atmaksāt visu kredīta summu pirmajā maksājuma datumā. Šajā gadījumā aizdevumam netiek piemērota procentu maksa, un kopējā atmaksas summa ir identiska kredīta pamatsummai;
  2. Atmaksāt aizdevumu pakāpeniski. Izvēloties šādu opciju, aizņēmējs atmaksā kredītu saskaņā ar individuāli izveidoto atmaksas grafiku. Vizia kredītu var atmaksāt 4, 6, 12 vai 24 mēnešu garumā. Ilgtermiņa kredītam tiek piemērota procentu likme. Aizņēmējam ir tiesības jebkurā brīdī atmaksāt atlikušo summu pilnā apjomā un segt parādsaistības pirms termiņa.

Vēl viena Vizia priekšrocība ir operatīva naudas pārskaitīšana. Kreditoram ir bankas konti piecās Latvijas bankās, – Swedbank, Luminor, Norvik, Citadele un SEB, – tāpēc šo banku klienti saņem kredīta summu nekavējoties. Pārskaitījumi uz citām bankām aizņem 3 – 4 stundas, ja kredīts tiek apstiprināts līdz plkst. 16.00. Vizia pārskaita naudu arī uz Latvijas Pasta kontu, 1 – 3 darba dienu laikā.

Kā pieteikties Vizia aizdevumiem?

Vizia piedāvā kredītlīniju internetā, tāpēc pieteikšanās pakalpojumam notiek tiešsaistē. Lai saņemtu vēlamo summu, Tev jāveic tikai dažas darbības:

  • izvēlies vajadzīgo kredītlimitu un vēlamo atmaksas termiņu;
  • spied pogu “Piesakies aizdevumam”;
  • izvēlies sadaļu “Jauns klients”;
  • aizpildi reģistrācijas anketu;
  • pārskaiti uz Vizia bankas kontu reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā;
  • sagaidi aizdevēja piedāvājumu.

Pēc Tava pieteikuma apstrādes saņemsi atbildi, un jau pavisam drīz aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā aizdevējs nosaka katra klienta kredītlimitu?

Ikvienam Vizia klientam tiek noteikts konkrēts kredītlimits. Kredītlimita apjoms ir saistīts ar aizņēmēja maksātspēju, vecumu, kredītvēstures statusu – faktoriem, kas veido aizņēmēja reputāciju un uzticamību. Jo lielāka ir klienta maksātspēja, jo apjomīgāks var būt viņa kredītlimits. Kredītlimitu samazina negatīva kredītvēsture, kā arī klienta vecums – jauniešiem ar zemāku ienākumu līmeni kredītlimita apjoms būs mazāks nekā strādājošajiem cilvēkiem 30 – 40 gadu vecumā.

Jā, Vizia piedāvā šādu pakalpojumu. Ja, tuvojoties kredīta atmaksas datumam, jūti, ka nevarēsi veikt maksājumu, sazinies ar Vizia pa tālruni 67600777 un vienojies par kredīta termiņa pagarināšanu. Vizia nodrošina iespēja pagarināt kredīta termiņu uz 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums, un kredīta termiņš tiks pagarināts tad, kad pagarināšanas komisijas maksa tiks ieskaitīta aizdevēja bankas kontā.

Minimālais Vizia kredīta atmaksas termiņš ir viens mēnesis, tāpēc, piesakoties kredītlīnijai, rēķinies ar to, ka pirmais maksājums būs jāveic jau no nākamās algas. Taču Vizia piedāvā saviem klientiem pašiem izvēlēties – atmaksāt visu kredīta summu uzreiz vai pakāpeniski.

Vizia kredītlīnija ir elastīga, tāpēc Tu pats varēsi regulēt tās kopējās izmaksas. Vizia nodrošina iespēju pirms pirmā maksājuma datuma izvēlēties vienu no diviem variantiem – segt visu aizdevumu vienā maksājumā, nemaksājot ne procentus, ne komisijas, vai veikt nelielas ikmēneša iemaksas un maksāt procentus par kredīta izmantošanu. Informāciju par gada procentu likmi un procentu aprēķināšanas kārtību atradīsi Vizia mājaslapā.

Vizia nav formālo ierobežojumu jaunajiem klientiem, taču aizdevēja mājaslapā esošajiem datiem ir informatīva nozīme. Tas, ka maksimālais kredītlimits ir 2000€, nenozīmē, ka saņemsi tieši šādu summu. Tavs kredītpieteikums tiks individuāli izvērtēts, un Vizia sagatavos Tev piemēroto aizņemšanās piedāvājumu.

Vizia saņēmis licenci patērētāju kreditēšanai. Ar licences numuru un tekstu var iepazīties aizdevēja mājaslapā, sadaļā “Kontakti”.

Vizia reģistrācijas anketa ir standarta un iekļauj kontaktinformāciju un datus par ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni. Kredītvēstures statusu un klienta maksātspēju azdevējs pārbauda ar elektronisko datubāžu palīdzību.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga

E-pasts: info@vizia.lv

Tālrunis: +371 67600777

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up