Hipocredit – mūsdienīga iespēja aizņemties

Hipotekārais kredīts sniedz iespēju iegādāties mājokli, nekrājot tam visu mūžu. Ja Tevi interesē dzīvokļa vai privātmājas iegāde vai gribi ieķīlāt esošo īpašumu, Hipocredit ir Tev saistošs piedāvājums. Aizdevējs strādā mājokļa kredītu nozarē un piedāvā iegādāties mājokli kredītā vai saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Hipocredit mājokļa kredīta procentu likme sākas ar 8% gadā, un, jo labāks un uzticamāks ir Tavs aizņēmēja statuss, jo zemāka procentu likme var tikt noteikta Tavā kredītlīgumā. Tā kā Hipocredit piedāvā tikai mājokļa kredītus, tas labi pārzina vietējo tirgu un Latvijas iedzīvotāju finanšu situāciju, tāpēc ikvienam klientam tiek sagatavos maksimāli izdevīgs piedāvājums.

Saņemt naudu no HipoCredit

Hipocredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:

  • aizdevuma summa no € līdz €;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • aizdevums līdz 90% no īpašuma tirgus vērtības.

Kredīts mājokļa iegādei:

  • aizdevuma summa no € līdz 150000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • pirmā iemaksa no 15% līdz 95%.

Piesakoties Hipocredit kredītam, saņemsi individuāli sagatavoto aizdevuma piedāvājumu dažu stundu laikā. Panākot vienošanos par aizdevuma nosacījumiem, varēsi doties uz Hipocredit biroju, lai parakstītu kredītlīgumu un nokārtotu visas formalitātes.

Kāpēc izvēlēties Hipocredit?

Hipocredit mājokļa kredīts ļauj droši, likumīgi un samērā ātri iegūt savā rīcībā nopietnu naudas summu. Dzīvoklis vai privātmāja ir vērtīgākie īpašumi, kas var būt cilvēkam, tāpēc nepieciešamības gadījumā tos iespējams ieķīlāt un saņemt summu, kas vairākās reizēs pārsniedz patēriņa kredītu maksimālo apjomu. Ja Tev ir nepieciešama liela summa, Hipocredit var būt parocīgs.

Turklāt jāatzīmē, ka nav obligāti jāieķīlā īpašums pilnībā – Hipocredit mājokļa kredītu minimālā summa ir €, tāpēc vari noteikt tādu kredīta apjomu, kas nepieciešams.

Ja Tavs īpašums atrodas lielākajās Latvijas pilsētās, Hipocredit izvērtēs to bez maksas. Īpašuma vērtēšanu veic Latio uzņēmuma speciālisti. Kredītpieteikuma izskatīšana, līguma grozījumi un aizdevuma priekšlaicīga atmaksa arī ir bezmaksas pakalpojumi, kas pieejami ikvienam Hipocredit klientam.

Ne mazāk svarīga priekšrocība ir tas, ka Hipocredit ir saņēmis licenci hipotekāro kredītu izsniegšanai un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Visi darījumi ar nekustamajiem īpašumiem ir likumīgi, aizņēmēja tiesības tiek ievērotas, un aizņēmējis saņem patiesu un pilnu informāciju par kredīta nosacījumiem un atmaksas kārtību.

Kā pieteikties Hipocredit aizdevumiem?

Hipocredit ir maksimāli vienkāršojis pieteikšanos mājokļa kredītam. Lai saņemtu aizdevumu. Tev būs nepieciešams:

  • nosūtīt kredītpieteikumu. To var viegli izdarīt tiešsaistē. Pieteikuma anketā norādi savus datus, informāciju par īpašumu, ko vēlies iegādāties vai ieķīlāt, un savu ikmēneša ienākumu līmeni;
  • sagaidīt atbildi no Hipocredit. Ja tiks pieņemts pozitīvs lēmums, un aizdevējs izlems piešķirt Tev aizdevumu, jums būs jāvienojas par līguma nosacījumiem un par īpašuma vērtēšanas datumu;
  • noformēt darījumu Zemes grāmatā un parakstīt kredītlīgumu. Kredīta summa būs Tavā bankas kontā .

Tāpat kā citi kredītdevēji, kas strādā hipotekāro aizdevumu nozarē, Hipocredit nepiedāvā naudu 15 minūšu laikā, bet nodrošina parocīgu pieteikšanos un ātru kredītpieteikumu izskatīšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādiem īpašumiem var izmantot Hipo Credit mājokļa kredītus?

Mājokļa kredīti ir paredzēti dzīvokļu un privātmāju iegādei un ieķīlāšanai. Tas, cik lielu summu būs iespējams iegūt par konkrētu īpašumu, ir atkarīgs no tā vecuma, kopējā stāvokļa, tirgus vērtības un citiem faktoriem, par kuriem var uzzināt vairāk, veicot īpašuma profesionālu vērtēšanu.

Vispārīgi runājot, tie ir vienādi, jo jebkurā gadījumā nekustamais īpašums tiek ieķīlāts. Aizņēmējs var saņemt kredītu pret ķīlas nodrošinājumu gan, ja mājoklis ir viņa īpašumā, gan tad, ja viņš tikai plānot iegādāties dzīvokli vai māju. Aizņēmējam ir tiesības dzīvot ieķīlātajā īpašumā, bet, kad aizdevums ir atmaksāts pilnā apjomā, mājoklis atgriežas atpakaļ aizņēmēja īpašumā. Šie noteikumi attiecas uz abiem mājokļa kredītu veidiem.

Kredītpieteikuma izskatīšana, īpašuma vērtēšana un līguma parakstīšana un apstiprināšana aizņem vidēji no 7 līdz 10 darba dienām. Ja Tev nav daudz brīvā laika, kad var sarunāt tikšanos ar īpašuma vērtētāju, rēķinies ar ilgāku kredīta noformēšanas procesu. Hipocredit pārskaita kredīta summu pēc ķīlas līguma apstiprināšanas Zemes grāmatā, kas arī var aizņemt zināmu laiku. Mājokļa kredīti nav tik zibenīgi kā ātrie aizdevumi, taču Hipocredit nodrošina ātru un ērtu pieteikšanos savā mājaslapā.

Hipocredit piedāvā šādu pakalpojumu, taču, lai noskaidrotu, vai tas ir pieejams Tavā gadījumā, sazinies ar aizdevēju. Hipocredit mājokļa kredīts var būt piemērots citu kredītu pārfinansēšanai, tāpēc konsultējies ar Hipocredit speciālistiem, ja Tev nepieciešams restrukturizēt esošās parādsaistības.

Īpašumu var izvērtēt tikai eksperti, un Hipocredit piedāvā saviem klientiem iespēju bez maksas izvērtēt īpašumu ar Latio speciālistu palīdzību. Ja Tavs īpašums atrodas lielākajās Latvijas pilsētās, Tev nebūs jāmaksā ne centa par tā vērtēšanu.

Hipocredit sadarbojas ar tiem aizņēmējiem, kuriem ir vismaz 20 - 70. Mājokļa kredīts nozīmē ļoti nopietnas saistības un ir piemērots tikai personām ar atbilstošu maksātspēju.

Kopējo atmaksas summu, procentu likmes un ikmēneša maksājuma apjomu Tu uzzināsi, kad aizdevējs sagatavos individuālu aizdevuma piedāvājumu. Izmantojot aizdevēja mājaslapā esošo kredītu kalkulatoru, varēsi aptuveni aprēķināt vidējās izmaksas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013

E-pasts: info@hipocredit.lv

Tālrunis: +371 67 333 773

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up