Ondo – īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs

Ondo par savu saukli izvēlējās apzīmējumu “draudzīgs”. Šis kredītdevējs patiešām ļoti atsaucīgi izturas pret klientiem, nodrošina pilnu informatīvo atbalstu un piedāvā aizņemties ar izdevīgiem nosacījumiem, īpaši jaunajiem klientiem. Ātrais kredīts var būt parocīgs īstermiņā, ja Tu vari atmaksāt aizdevumu jau no nākamās algas.

Ondo regulāri rīko akcijas, kad ātrais kredīts ir pieejams ar zemākām izmaksām. Sekojot informācijai no Ondo, Tu vienmēr zināsi aktuālu informāciju par aizņemšanos un varēsi veikt gudru, pārdomātu izvēli.

Saņemt naudu no Ondo

Ondo piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 500€ (līdz € pirmajā aizņemšanās reizē);
 • atmaksas termiņš no līdz ;
 • nauda kontā pēc , Ondo darba laikā un vienas bankas ietvaros.

Kāpēc izvēlēties Ondo?

Ondo ātrie kredīti ir patiešām zibenīgi, pietiekami lieli un piemēroti vairumam ikdienas situāciju. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, Ondo kredīts var būt parocīgs svarīgu preču iegādei, ceļojumā, mājokļa remonta laikā u.tml. Papildu iemesli, kāpēc vērst pievērst uzmanību tieši Ondo kredītam, ir:

 • īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem. Ja Tu vēl neesi izmantojis ātros kredītus, pirmais aizdevums tiks Tev piešķirts ar 100% atlaidi komisijas maksai. Kopējā atmaksas summa nepalielināsies ne par vienu centu, un atmaksāsi tieši tik, cik aizņēmies;
 • droša aizņemšanās pie uzticama aizdevēja. Ondo ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kura komercdarbību regulē kvalitātes standarti. Aizņemoties Ondo, varēsi būt drošs par godīgiem un atklātiem kredītlīguma nosacījumiem un draudzīgu attieksmi;
 • iespēja pieteikties kredītam ne tikai internetā, bet arī ar SMS palīdzību. Ja Tev nav pieejas internetam, SMS kredīts var izlīdzēt nestandarta situācijās.

Kā pieteikties Ondo aizdevumiem?

Pieteikties Ondo ātrajam kredītam iespējamsi dažādos veidos. Atkarībā no savas situācijas un vēlmēm, Tu vari:

 • pieteikt kredītu internetā. Reģistrējies aizdevēja mājaslapā, pārskaiti 0,01 eiro reģistrācijas maksu un aizpildi kredīta pieteikumu tiešsaistē;
 • nosūtīt pieteikumu, izmantojot Ondo mobilo aplikāciju. Aplikācijas izmantošana ir bez maksas un tā ir tikpat ērta lietošanā kā aizdevēja mājaslapa;
 • nosūtīt SMS uz numuru 157: Ondo summa termiņš parole. SMS kredīts ir pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi;
 • Piezvanīt pa tālruni 80909999 un pasaki Ondo operatoram, cik liels kredīts un cik ilgu laiku Tev ir nepieciešams;
 • aizpildīt pieteikumu pie Ondo sadarbības partnera, “Narvesen”. Dodoties uz tuvāko kiosku, neaizmirsti paņemt līdz pasi un pieraksīt sava bankas konta numuru.

Ondo izskata visus saņemtos pieteikumus maksimāli ātri un paziņo par savu lēmumu dažu minūšu laikā. Kredīta pārskaitījums uz klienta bankas kontu Ondo darba laikā un vienas bankas ietvaros aizņem aptuveni .

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kredītvēsturei ir nozīme Ondo aizdevuma saņemšanai?

Pozitīva kredītvēsture ir neatņemams Ondo kredīta saņemšanas nosacījums. Aizdevējs izmanto parādvēstures datubāzes, lai noskaidrotu potenciāla aizņēmēja kredītvēsturi un attieksmi pret naudu.

Neparedzētā situācijā Ondo kredītu iespējams pagarināt uz 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums, un komisijas apjoms ir atkarīgs no Tava aizdevuma apjoma. Kredīta pagarināšanas maksu redzēsi savā lietotāja profilā.

Ondo klienti var pieteikties tikai vienam kredītam, taču esošo aizdevumu iespējams palielināt, ja kredītlimita summa ir vienāda vai lielāka par 20 eiro. Šajā gadījumā redzēsi pieejamo summu savā lietotāja profilā.

Teorētiski Ondo kredīti ir pieejami arī tām personām, kurām jau ir noformētas kredītsaistības citur, piemēram, patēriņa kredīts, līzings vai hipotēka. Praktiski viss ir atkarīgs no Tavas maksātspējas, jo aizdevējam ir tiesības atteikt kredītu, ja papildu maksājums būs riskants Tavam materiālajam stāvoklim.

Ondo piedāvā dažādas kredīta atmaksas iespējas, tāpēc izvēlies sev ērtāko. Atmaksā kredītu pilnībā vai pa daļām internetbankā, bankas filiālē, “Latvijas Pasts” nodaļā vai “Narvesen” kioskā. Galvenais, kas Tev jāievēro, ir kredīta termiņš.

Šādu iespēju nodrošina ikviens aizdevējs, kas darbojas saskaņā ar likumdošanu. Ondo kredītu Tu vari atmaksāt, kad vien gribi, kredīta termiņa ietvaros. Atmaksājot aizdevumu pirms termiņa, procenti tiek pārrēķināti un kopejā atmaksas summa samazinās.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17A - 10, Rīga, LV-1046

E-pasts: info@ondo.lv

Tālrunis: 80 90 9999

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up