SOS Credit – Saņem 15 minūtēs savā bankas kontā

Vai labāk meklēt aizdevēju patstāvīgi, vai tomēr izmantot starpnieku? Tas lielā mērā atkarīgs no potenciāla aizņēmēja zināšanām par nozari, taču nozīme ir arī starpnieka piedāvājumam. SOS Credit ir neatkarīgs finanšu starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju.

SOS Credit nodrošina iespēju aizņemties naudu nepieciešamības gadījumā un saņemt trūkstošo summu operatīvi, bez galvojuma un ķīlas. Starpnieks piedāvā draudzīgus aizņemšanās nosacījumus klientiem ar atbilstošu maksātspēju.

[CTA poga]

SOS Credit piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītlīnija:

 • no 50€ līdz 1500€;
 • līdz 1500€ pirmajā aizņemšanās reizē;
 • bez noteikta atmaksas termiņa;
 • jaunajiem klientiem pirmās 60 dienas var būt pieejama 100% atlaide komisijas maksai;
 • maksimālā gada procentu likme ir 136,85%.

SOS Credit pakalpojumu klāstā ietilpst tikai viens aizdevumu veids – kredītlīnija, kas ir veidota kā vidusceļš starp ierastajiem ātrajiem un patēriņa kredītiem. Kredītlīnijas kredītlimits ir lielāks nekā lielākajai ātro kredītu daļai, taču aizdevuma atmaksas termiņš ir elastīgāks nekā īstermiņa un ilgtermiņa kredītiem.

Kāpēc izvēlēties SOS Credit?

SOS Credit pats neizsniedz kredītus un nav aizdevējs, taču tas piedāvā citu kreditoru pakalpojumus. SOS Credit ir daļa no starptautiskās Good Day Finance grupas, kas strādā tādās valstīs kā Lietuva, Kazahstāna, Ukraina, Krievija, Armēnija, Rumānija, Vjetnama, Meksika, Spānija, Filipīnas, Bulgārija, Čehija un Polija.

SOS Credit speciālisti individuāli izvērtē katru kredīta pieteikumu un atrod katram aizņēmējam piemērotāko risinājumu. Līdz ar to, klientam var tikt piedāvāta mazāka kredīta summa, ja kredītspeciālisti saskata paaugstinātus kredītriskus un ienākumu līmenim neatbilstošo aizņēmuma summu. SOS Credit piedāvā saviem klientiem aizņemties ar elastīgiem nosacījumiem:

 • kredītlīnijai nav fiksēta atmaksas grafika, atšķirībā no ātrajiem un patēriņa kredītiem;
 • atmaksas grafiku nosaka pats aizņēmējs, izvēloties ikmēneša maksājumu apjomu;
 • aizņēmējs var veikt minimālo maksājumu, vai arī maksāt vairāk, lai norēķinātos ar kreditoru ātrāk; iespējams arī atmaksāt aizdevumu pirms termiņa;
 • aizņēmējiem ar atbilstošu maksātspēju SOS Credit var piedāvāt kredītlīniju bez procentiem pirmās 60 izmantošanas dienas.

SOS Credit pārskaita naudu uz visām Latvijā strādājošajām komercbankām, un standarta pieteikuma apstrādes un lēmuma pieņemšanas laiks ir tikai 15 minūtes. Izņēmuma gadījumos naudu pārskaita ne vēlāk kā trīs dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

Kā pieteikties SOS Credit aizdevumiem?

Lai gan SOS Credit pats nav aizdevējs, tas strādā tieši pēc tādas pašas shēmas kā visi nebanku kredītdevēji. Pieteikties aizņēmumam ar SOS Credit starpniecību var uzņēmuma mājaslapā, kur aizņēmējam jāveic vien daži soļi:

 • atzīmēt vēlamo kredītlīnijas summu;
 • norādīt personīgo kontaktinformāciju;
 • nosūtīt pieteikumu tiešsaistē;
 • saņemt atbildi un naudu savā bankas kontā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu pirmo reizi aizņemties bez procentiem?

SOS Credit piedāvā iespēju aizņemties ar 100% atlaidi procentu maksai, taču šādai akcijai ir vairāki ierobežojumi. Pirmkārt, procentu atlaide ir spēkā tikai 60 dienas kopš aizņemšanās brīža, otrkārt, atlaide tiek piemērota tikai jaunajiem klientiem, kuri izmanto SOS Credit pakalpojumus pirmo reizi, treškārt, piedāvājums nav universāls, un SOS Credit ir tiesības piemērot šo atlaidi pēc saviem ieskatiem.

Salīdzinājumā ar parastu aizdevumu ar fiksētu atmaksas termiņu, kredītlīnijas lielākā priekšrocība ir iespēja pašam regulēt ikmēneša maksājumu apjomu. Ņemot vērā šos elastīgos atmaksas nosacījumus, SOS Credit nepiedāvā saviem klientiem termiņa pagarināšanu vai tā saucamās kredīta brīvdienas. Aizņēmējiem ir jāseko līdzi saviem tēriņiem un jāveic maksājumus saskaņā ar kredītlīnijas līguma noteikumiem.

SOS Credit sadarbojas ar aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi, un tas nozīmē, ka cilvēki ar aktīviem vai veciem parādiem nevar izmantot SOS Credit pakalpojumus. Tā kā informācija par parādiem glabājas parādvēstures reģistros vismaz trīs gadus, vecie nomaksātie vai norakstītie parādi ne vienmēr ietekmēs Tavas iespējas izmantot SOS Credit pakalpojumus.

SOS Credit individuāli izvērtē katra klienta maksātspēju, un piedāvā aizņēmēja ienākumu līmenim atbilstošo kredītlimitu. Maksimālā summa, ko var aizņemties pirmajā reizē, ir 1500€, bet to var saņemt tikai klients ar atbilstošo maksātspēju.

Noformēt divus kredītlīnijas līgumus vienlaicīgi nav iespējams, taču klienti ar atbilstošo maksātspēju var pieteikties papildu summai savā kredītlīguma ietvaros.

Kredītlīniju var atvērt klienti no 20 līdz 75 gadu vecuma, ar pozitīvu kredītvēsturi. Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešami stabili un pietiekami lieli ienākumi un bankas konts vienā no Latvijas komercbankām, e-pasta adrese un mobilais telefons.

Kredītlīnijas atmaksas kārtību regulē kredītlīgums, ar kuru obligāti jāiepazīstas ikvienam aizņēmējam. Standarta gadījumā aizņēmējam reizi mēnesī jāveic vismaz minimālais maksājums uz kreditora bankas kontu, kas ir norādīts kredītlīgumā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese:

E-pasts: info@soscredit.lv

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up