SAVAcard – bagātīgai ikdienai

Ja Tevi interesē kredītkartes un vēlies tādu karti, kas nebūtu piesaistīta Tavam bankas kontam, pievērs uzmanību SAVAcard piedāvājumam! SAVAcard ir pazīstama nebanku kredītdevēja VIA SMS produkts, kas ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas vairāk finanšu iespēju ikdienā un ir gatavi veikt regulāras kredīta iemaksas.

SAVAcard kredītkarte var tikt izmantota visā pasaulē, apmaksājot pirkumus lokālajos un interneta veikalos. No kredītkartes iespējams izņemt skaidru naudu gan Latvijas, gan ārzemju bankomātos. SAVAcard piedāvā aizņēmējiem pietiekami zemas procentu likmes un izdevīgas akcijas, kas ļaut būtiski ietaupīt uz kredītkartes izmantošanas izmaksām.

Saņemt naudu no SAVA.card

SAVAcard piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītkarte:

  • pieejamā summa no 20€ līdz 1500€;
  • minimālais maksājums – 4% no iztērētās summas;
  • procenti par kredīta lietošanu – 0,25% dienā;
  • minimālais termiņš, kad jāvec maksājums, ir 1 mēnesis.

Kāpēc izvēlēties SAVAcard?

SAVAcard kredītkarte ir mūsdienīga alternatīva patēriņa kredītiem un bankas kredītkartēm. SAVAcard nav piesaistīta Tavam bankas kontam, tāpēc kredīta nauda nesajaucas ar pārējiem iekrājumiem. SAVAcard kredītkarti var izmantot tieši tāpat kā norēķinu karti, ar to iespējams apmaksāt pirkumus, iegādāties dažādas preces un pakalpojumus internetā, rezervēt viesnīcas utt.

Papildus neierobežotai izmantošanai, SAVAcard ir vēl citas priekšrocības. Kartes apkalpošanas maksa ir tikai 1,40 eiro mēnesī, minimālais mēneša maksājums – 20 eiro. Saņemt karti var bez maksas, kurjerpasts piegādā to uz Tev ērtāko adresi. Saviem klientiem SAVAcard nodrošina nepārtrauktu tehnisko atbalstu, sazināties ar aizdevēju un noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem varēsi 24/7, arī Jāņos un jaungada rītā.

Kredītkarte ir pieejama tiešsaistē, tieši tāpat kā ātrais kredīts. Pieteikšanās kartei aizņem tikai pāris minūtes.

Kā pieteikties SAVAcard aizdevumiem?

SAVAcard pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs. Ja Tu vēlies iegūt savā rīcībā SAVAcard kredītkarti, Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un dažas brīvas minūtes. Kredītkarti var saņemt bez galvojuma un ķīlas, tāpat nav nepieciešami dokumenti. Piesakies kredītkartei, ievērojot šos soļus:

  • aizpildi reģistrācijas un pieteikuma anketu SAVAcard mājaslapā;
  • pārskaiti 0,01 eiro reģistrācijas maksu;
  • ja esi VIA SMS klients, vienkārši ienāc savā lietotāja profilā, izmantojot VIA SMS lietotājvārdu un paroli;
  • sagaidi aizdevēja atbildi, kas parasti ir zināma 5 minūšu laikā.

Ja SAVAcard būs lēmis Tev par labu, kredītkarte tiks piegādāta ar kurjeru . Kartes piegāde ir bez maksas un to var saņemt visā Latvijas teritorijā. Saņemot kredītkarti, aktivizē to SAVAcard mājaslapā, savā profilā, un sāc izmantot karti savām vajadzībām!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir Savacard.lv kredītkartes izmaksas?

Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja un kredīta naudu izmantosi prātīgi, Savacard.lv kredītkarte var būt pietiekami izdevīga. Karti var noformēt un saņemt bez komisijas maksas, un kartes izmantošana lokālajos un interneta veikalos ir bez maksas. Aizdevējs nosaka procentu maksājumu 0,25% dienā par kredītlimita izmantošanu. Kredītkartes apkapošana mēnesī Tev izmaksās vēl 1,40 eiro. Ja pieteiksies kredītkartei akcijas piedāvājuma laikā, varēsi 60 dienas izmatot kredītlimitu ar 100% atlaidi komisijas maksai.

Lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, Savacard.lv piedāvā jaunajiem klientiem samērā nelielu kredītlimitu. Aizņemoties pirmo reizi, Tavā rīcībā būs summa līdz €, taču pēc trīs mēnešiem kredītlimitu iespējams palielināt līdz pat €. Tas, cik liela summa būs Tev pieejama, ir atkarīgs ne tikai no Tava klienta statusa, bet arī no maksātspējas un kredītvēstures.

Savacard.lv kredītkartei nav ģeogrāfisko izmantošanas ierobežojumu. Tu vari apmaksāt pirkumus ar kredītkarti visur, kur pieņem MasterCard maksājumu kartes – Latvijā, Eiropā un visā pasaulē. Turklāt par darījumiem EUR netiek iekasētas nekādas papildu komisijas.

Ja Tev ir noformēts Savacard.lv kredītlīgums un ir piešķirts kredītlimits, vari izmantot šo naudu tik reizes, cik nepieciešams. Atmaksājot iztērēto summu, vari aizņemties atkal. Visi darījumi notiek viena kredītlīguma ietvaros.

Kredītkartes izmantošanas noteikumi paredz, ka aizņēmējam ik mēnesi jāveic vismaz minimālais maksājums, kas ir 4% no iztērētās summas pluss procenti un kartes apkalpošanas komisija. Minimālais maksājums ir vismaz 20 eiro, bet Tu vari atmaksāt iztērēto summu ātrāk un ietaupīt uz procentu izmaksām.

Ārkārtas situācijā, kad trūkst līdzekļu kredīta maksājumam, iemaksas termiņu var pagarināt uz 30 dienām. Precīzu informāciju par šo pakalpojumu un komisijas apjomu meklē Savacard.lv mājaslapā.

Lai aktivizētu Savacard.lv kredītkarti, ienāc savā lietotāja profilā. Tur atradīsi detalizētas instrukcijas un varēsi minūtes laikā sagatavot savu kredītkarti lietošanai. Neaizmirsti parakstīt kredītkarti, jo tā ir derīga tikai ar īpašnieka parakstu kartes otrajā pusē.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, Latvija, LV-1050

E-pasts: info@savacard.lv

Tālrunis: 67-212-412

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up