Crowdestor – biznesa pūļa finansējuma platforma

Tiešsaistes investīcijas piesaista ar plašu investīciju objektu izvēli un piedāvā lietotājiem ieguldīt naudu ne tikai aizdevumos, bet arī projektos ar sabiedrisku nozīmi. Piemēram, Crowdestor.com investīciju platforma piedāvā investēt nekustamajos īpašumos, infrastruktūras attīstībā un start-up uzņēmumos.

Crowdestor.com ir pūļa finansējuma platforma, kuras mērķauditorija ir investori ar interesi par nopietniem projektiem un iespējām ieguldīt summas no 100 eiro. Ja vēlies nopelnīt naudu, atbalstīt modernu biznesu un palīdzēt tapt noderīgiem projektiem, Crowdestor.com var būt Tev piemērotākā investīciju platforma!

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā Crowdestor?

Crowdestor.com piedāvājumā ir divu pakalpojumu savienojums – tiešsaistes investīcijas un pūļa finansējums. Investīcijas ļauj investoriem nopelnīt procentus, bet pūļa finansējums palīdz finansēt dažādus projektus apmaiņā pret peļņu un pat uzņēmuma kapitāla daļām.

Crowdestor platformā investoriem ir pieejami šādi investīciju objekti:

  • Nekustamie īpašumi: privātmājas, daudzdzīvokļu jaunbūves un komercprojekti;
  • Dažādi start-up uzņēmumi: tehnoloģijas, inovācijas, mūsdienīgi risinājumi ikdienā izmantotajiem pakalpojumiem;
  • Transporta pakalpojumi: inovatīvais taksometru parks, transportuzņēmumu apgrozāmo līdzekļu pieaugums utt.

Ieguldot naudu projektos pēc savas izvēles, investori sāk pelnīt pēc projekta aktivizēšanas. Ja konkrēts projekts nesavāc nepieciešamo finansējumu, ieguldītās investīcijas tiek atmaksātas 48 stundu laikā.

Investoriem ir pieejami divi investīciju/pūļa finansējuma modeļi:

  1. Klasiskais pūļa finansējums: investīcijas pret nodrošinājumu;
  2. Kapitāla pūļa finansējums: investīcijas pret uzņēmuma kapitāla daļām.

Kāpēc izvēlēties Crowdestor?

Salīdzinājumā ar citām tiešsaistes investīciju platformām, Crowdestor.com ir unikāls ar to, ka liek uzsvaru nevis uz īstermiņa investīcijām kredītos, bet uz sociāli nozīmīgiem projektiem un palīdz start-upiem, maziem uzņēmumiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem atrast investorus starp privātpersonām.

Crowdestor.com detalizēti apraksta katru projekta piedāvājumu, kurā piemin ne tikai pamatinformāciju par nepieciešamo finansējuma apjomu, bet arī uzņēmuma portretu, finansējuma nosacījumus un norāda linkus uz papildu dokumentiem, piemēram, saistošo likumdošanu.

Veiksmīgu investīciju gadījumā, Crowdestor.com klienti var pelnīt ievērojamas summas – investīciju gada procentu likme ir vismaz 15%, taču atsevišķu projektu rentabilitāte sasniedz pat 25% un 36% gadā. Salīdzinājumā ar īstermiņa investīcijām, Crowdestor.com piedāvājums ir daudz ienesīgāks.

Lai samazinātu investīciju riskus, visos projektos Crowdestor.com ir iesaistīts kā līdzinvestors. Tas palīdz garantēt investoru naudas drošību un pārskaitījumu caurspīdīgumu. Tāpat par priekšrocību var uzskatīt Crowdestor.com blogu, kas regulāri tiek papildināts ar noderīgiem padomiem par fin-tech nozari un tiešsaistes investīcijām.

Kā izmantot Crowdestor?

Izmantot Crowdestor.com ir viegli arī iesācējam, taču ņem vērā, ka no reģistrācijas līdz iespējai veikt pirmās investīcijas paiet 48 stundas. Šis laiks ir nepieciešams, lai verificētu jaunā lietotāja datus un apstiprinātu klienta reģistrāciju. Ja vēlies kļūt par Crowdestor.com lietotāju, rīkojies šādi:

  • Aizpildi reģistrācijas anketu Crowdestor.com mājaslapā;
  • Apstiprini savu e-pasta adresi;
  • Sagaidi apstiprinājumu no Crowdestor.com, kas parasti tiek nosūtīts lietotājam 48 stundu laikā kopš reģistrācijas brīža;
  • Pārskaiti līdzekļus savā investora kontā;
  • Iepazīsties ar aktīvajiem finansējuma piedāvājumiem un sāc ieguldīt naudu.

Tas, cik daudz vari nopelnīt un kad saņemsi naudu, ir atkarīgs no katra projekta investēšanas nosacījumiem, tāpēc neaizmirsti iepazīties ar projekta aprakstu pirms naudas pārskaitīšanas. Lietotāja profilā ir apkopota visa informācija par veiktajām investīcijām un tekošo situāciju.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Crowdestor lietotāju?

Crowdestor.com pakalpojumi ir paredzēti fiziskajām un juridiskajām personām ar bankas kontu ES un EEZ valstīs. Fiziskajām personām jābūt vismaz 18 gadus veciem, lai izmantotu Crowdestor.com platformu.

Crowdestor.com izmantošana ir pilnīgi bez maksas, taču peļņa no investīcijām var tikt aplikta ar nodokļiem, kā arī klientu bankas var iekasēt komisiju par naudas pārskaitīšanu.

Nē, Crowdestor.com pienākumos neietilpst konsultācijas nodokļu jautājumos. Lai izvairītos no pārpratumiem, konsultējies ar vietējo nodokļu speciālistu pirms investīciju veikšanas.

Tā kā Crowdestor.com piedāvā ieguldīt naudu biznesa projektos un nekustamajā īpašumā, investīcijas ir mazāk riskantas salīdzinājumā ar investīcijām, kas tiek veiktas privātpersonu īstermiņa aizdevumos. Crowdestor.com komanda sadarbojas ar uzticamiem uzņēmumiem un uzmanīgi izvērtē katra projekta veiksmes izredzes pirms projekta izvietošanas savā mājaslapā.

Procenti par investīcijām tiek aprēķināti no projekta aktivizēšanas dienas. Ja projekts netiek aktivizēts, investīcija tiek atmaksāta pilnā apjomā.

Visas Crowdestor.com procentu likmes ir fiksētas.

Crowdestor.com platformā minimālais investīcijas apjoms ir 100 eiro.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mukusalas iela 29, Riga

E-pasts: info@crowdestor.com

Tālrunis: +371 2733 3274

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up