Par mums

Mēs esam Credly – pakalpojumu salīdzināšanas platforma moderniem cilvēkiem. Mēs zinām, ka informācija ir zelts, bet tās iegūšana prasa laiku, tāpēc vēlamies atvieglot Tavu ikdienu. Tavā vietā mēs esam apkopojuši svarīgākos datus par finanšu nozari un piedāvājam parocīgās salīdzināšanas tabulas aizdevumiem, līzingiem, hipotekārajiem kredītiem, investīcijām un citiem līdzīgiem pakalpojumiem.

Credly komanda ir cilvēki, kas pazīst finanšu pasauli no iekšpuses, un vēlas dalīties ar uzkrātajām zināšanām. Mēs apzināmies, ka no malas visi kredīti un līzingi šķiet identiski, tāpēc cilvēki bez atbilstošās izglītības un pieredzes var viegli izvēlēties nepiemēroto pakalpojumu. Tev nav jākļūst par finansistu, lai aizņemtos gudri – mēs palīdzēsim veikt pareizo izvēli!

what-is-credly

Kā mēs strādājam

Esam izveidojuši Credly kā informācijas avotu ikvienam interesentam. Credly darbības principi ir vienkāršība un uzskatāmība, tāpēc mēs:

  • atlasām aizdevējus, kas Latvijā piedāvā kreditēšanas pakalpojumus, un pievienojam tos mūsu sarakstam;
  • iegūstam informāciju no aizdevēju mājaslapām un apkopojam to saprotamā veidā;
  • veidojam kredītu salīdzināšanas tabulas, kurās aizdevumus var atlasīt pēc dažādiem kritērijiem;
  • pievienojam salīdzināšanas tabulām pakalpojumu aprakstus;
  • izpētām nozari detalizētāk nekā cilvēks no malas un nebaidāmies iet tālāk par interneta meklētāja otro lapu;
  • ietaupām gan Tavu laiku, gan naudu, piedāvājot pilnvērtīgu tirgus ainas analīzi.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Vai zini, cik Latvijā ir aizdevēju? Vien nebanku sektorā ir vairāki desmiti dalībnieki, un nozarē valda sīva konkurence. Ātrie un patēriņa kredīti, aizdevumi auto un mājokļa iegādei ir pieejami pie vairākiem dažādiem aizdevējiem, un piemērotākā kredīta izvēle itin bieži ir spēle krievu ruletē – gadīsies labs piedāvājums vai ne. Mēs gribam pielikt galu šādai pieejai.

Credly salīdzināšanas tabulas palīdzēs Tev atrast drošu ceļu bīstamajos kredītu ūdeņos un aizņemties ar draudzīgiem nosacījumiem. Mēs nodrošinām iespēju iepazīties ar visiem Latvijā strādājošajiem aizdevējiem un viņu pakalpojumiem un veicām skrupulozo datu salīdzināšanas darbu Tavā vietā.

Ar Credly palīdzību Tu vienmēr zināsi, kāds aizdevums ir piemērotākais Taviem dzīves apstākļiem. Pievieno mūsu platformu savām grāmatzīmēm un nezaudē vairāk ne centa!

Scroll Up