Estate Guru – Investē nodrošinātos aizdevumos vai saņem aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu!

Tiešsaistes investīciju nozarē pieprasītas ir ne tikai investīcijas īstermiņa kredītos, bet arī nekustamajā īpašumā. Mūsdienās ieguldīt naudu būvniecībā var gan uzņēmumi, investīciju fondi un turīgas personas, gan privātpersonas ar samērā ierobežotu budžetu investīcijām. Tas notiek, pateicoties tādu investīciju platformu, kā Estate Guru, darbībai.

Estate Guru piedāvā lietotājiem ieguldīt naudu nodrošinātos aizdevumos, kas tiek piešķirti nekustamo īpašumu būvniecībai, vai pieteikties finansējumam pret mājokļa ķīlu. Estate Guru ir vieta, kur nekustamo īpašumu īpašnieki un pārdevēji satiekas ar pircējiem un investoriem. Vai vēlies pievienoties?

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā Estate Guru?

Estate Guru piedāvā investēt naudu nekustamajos īpašumos vai ieķīlāt īpašumu un saņemt nepieciešamo finansējumu biznesa projektiem. Platforma nodrošina iespēju privātpersonām atbalstīt būvniecību, uzņēmējdarbību un nopelnīt ar investīciju palīdzību.

Estate Guru pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • Investīcijas nekustamajā īpašumā;
  • Kredītpieteikumu analīze;
  • Investīcijām derīgo kredītpieteikumu izvietošana Estate Guru platformā;
  • Platformas – investoru un aizņēmēju tikšanās vietas – uzturēšana.

Minimālās investīcijas Estate Guru platformā sākas ar 50 eiro, un plānotā gada peļņa ir no 8% līdz 13%, atkarībā no konkrēta projekta. Estate Guru neizsniedz kredītus, bet pilda starpnieka funkcijas, nodrošinot tiešsaistes tirgu un aizsargājot investoru ieguldījumus.

Kāpēc izvēlēties Estate Guru?

Darījumos ar nekustamo īpašumu īpaši svarīga ir pārliecība par darījuma likumību, caurspīdīgumu, stabilitāti un rentabilitāti. Estate Guru mērķis ir nodrošināt saviem klientiem patīkamu investēšanas pieredzi, tāpēc tas rūpīgi atlasa projektu piedāvājumus un izvieto savā platformā tikai perspektīvus un labu peļņu sološus projektus. Estate Guru platformā ir investīciju objekti visā Baltijā – gan būvniecības projekti, gan ieķīlātie mājokļi.

Estate Guru priekšrocība ir iespēja investēt arī salīdzinoši nelielas summas, neriskējot ar saviem līdzekļiem – visi aizdevumi ir aizsargāti ar nodrošinājumu. Savukārt aktīvi investori var pelnīt papildus, piedāvājot Estate Guru arī saviem draugiem – platformā strādā atsauču programma.

Kā izmantot Estate Guru?

Estate Guru ir tiešsaistes tirgus, kur satiekas investori un kredīta ņēmēji. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir nepieciešams aizdevums pret mājokļa ķīlu vai investīciju objekts, Estate Guru izmantošana ir vienkārša. Lūk, kas Tev jādara, lai kļūtu par Estate Guru klientu:

  • Reģistrējies Estate Guru mājaslapā;
  • Piesaki savu kredīta projektu vai pārskaiti līdzekļus savā investora kontā;
  • Aizpildi aizdevuma pieprasījumu vai izvēlies piemērotus investīciju objektus;
  • Saņem vai piešķir finansējumu;
  • Veic ikmēneša kredīta iemaksas vai saņem peļņu.

Estate Guru aprēķina procentus par kredīta piešķiršanu un investīciju veikšanu kopš projekta aktivizēšanas un nodrošinājuma noformēšanas dienas. Ja projekts nesavāc nepieciešamo finansējumu, investīcijas tiek pilnā apjomā atmaksātas investoriem.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Estate Guru lietotāju?

Estate Guru pakalpojumi ir paredzēti privātpersonām no 18 gadu vecuma ar bankas kontu ES vai EEZ valstī. Tāpat Estate Guru var izmantot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumi.

Visi Estate Guru piedāvājumi ir saistīti ar nekustamo īpašumu. Tie var būvniecības projekti, biznesa kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu un citi investīciju objekti, kas ir izgājuši Estate Guru atlasi.

Nodrošinātie aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu un kredīti būvniecībai ir apjomīgi ilgtermiņa kredīti. Estate Guru platformā var atrast investīciju objektus ar finansējumu no 20 000 eiro līdz 3 milj. eiro un atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem.

Jā, visi investīciju objekti Estate Guru platformā ir nodrošināti – ieķīlāti par labu investoriem. Hipotēkas turētājs ir Estate Guru.

Kredīti nekustamajiem īpašumiem un būvniecībai ir pārāk apjomīgi, lai tiem tiktu piemērota atpirkšanas garantija. Estate Guru izmanto citu klientu naudas aizsardzības mehānismu, respektīvi, ķīlas nodrošinājumu. Atceries, ka pats Estate Guru ir nevis kredītdevējs, bet tiešsaistes tirgus, kas neiegulda projektos savus līdzekļus.

Jā, visiem Estate Guru platformā izvietotajiem projektiem ir fiksēta procentu likme, tāpēc investori saņem stabilus ienākumus un var efektīvāk plānot savu budžetu, neuztraucoties par tirgus svārstībām.

Nē, visi ienākumi no investīcijām tiek pārskaitīti investoram pilnā apjomā. Katram Estate Guru platformas lietotājam patstāvīgi jārūpējas par savlaicīgu nodokļu nomaksu, tāpēc pirms investīciju veikšanas ieteicams konsultēties ar vietējo nodokļu konsultantu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Dzirnavu iela 57A, Regus Office, Rīga, LV-1010, Latvia

E-pasts: info@estateguru.co

Tālrunis: (+372) 6412 777

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up