SMScredit – nauda īstajā brīdī

Draudzīgu kredīta piedāvājumu atradīsi pie nebanku kredītdevēja SMScredit. Kā var noprast no aizdevēja nosaukuma, piedāvājumā ir ne tikai interneta aizdevums, bet arī ātrais kredīts ar SMS starpniecību. Aizdevējs nodrošina parocīgu aizņemšanās procesu, lai Tu saņemtu vēlamo summu pēc iespējas ātrāk.

SMScredit kredīti būs piemēroti ne pārāk lieliem tēriņiem ikdienā. Ja dažas dienas pirms algas rodas nepieciešamība pēc papildu summas, neliels SMScredit aizdevums var palīdzēt, ja vien Tava maksātspēja ir pietiekama, lai segtu kredītu jau no nākamās algas. Noteikti apskati SMScredit piedāvājumu jaunajiem klientiem, jo tas ļauj ietaupīt uz kredīta izmaksām!

Saņemt naudu no SMScredit

SMScredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts internetā:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 500€ (500€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • nauda kontā pēc , Swedbanka, Citadele, Nordea, DNB vai Norvik banku klientiem.

SMS kredīts:

  • pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi;
  • visi pārējie nosacījumi tādi paši kā interneta kredītam.

Kāpēc izvēlēties SMScredit?

SMScredit ir licencēts nebanku kredītdevējs, kas ievēro godprātīgas komercprakses noteikumus un nozari pārraugušo institūciju rekomendācijas. Aizņemoties SMScredit, Tu vari neuztraukties par pēkšņām līguma izmaiņām, neparedzētām komisijām un citem nepatīkamiem pārsteigumiem. SMScredit garantē godprātīgu apkalpošanu un atklātus kredītlīguma nosacījumus.

SMScredit pielāgo standartizētu ātro kredītu Tavām vajadzībām. Ja dažādu iemeslu dēļ Tu nevari vai nevēlies noformēt kredīta pieteikumu internetā, SMScredit nodrošina pieteikšanās iespējas ar SMS starpniecību, kā arī “Latvijas Pasts” nodaļās un “Narvesen” kioskos. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanās veidu!

Papildu SMScredit priekšrocība ir lojalitātes programma pastāvīgajiem klientiem. Ja Tu regulāri izmanto SMScredit pakalpojumus, vari saņemt līdz 25% atlaidi kredīta komisijas maksai. Taču atceries, ka lojalitātes programmu var izmantot tikai personas ar atbilstošu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi.

Kā pieteikties SMScredit aizdevumiem?

Pieteikties SMScredit kredītam var četros veidos. Tu vari noformēt kredīta pieteikumu:

  • internetā, SMScredit mājaslapā. Lai pieteiktos kredītam, Tev būs jāreģistrējas, jāsamaksā 0,01 eiro reģistrācijas maksa un jānosūta kredītpieteikums;
  • savā viedtālrunī, izmantojot SMScredit mājaslapas mobilo versiju. Tā ir tikpat parocīga un satur visas funkcijas, kas ir aizdevēja interneta mājaslapai;
  • ar mobilā tālruņa starpniecību. Pastāvīgie SMScredit klienti var pieteikt kredītu ar vienu īsziņu. Sūti SMS uz numuru 157, norādot šādu informāciju: EUR summa termiņš parole;
  • Klātienē sev tuvākajā “Latvijas Pasts” nodaļā vai “Narvesen” filiālē. Lai pieteiktu kredītu pie SMScredit sadarbības partneriem, noteikti paņem līdzi pasi un pieraksti sava bankas konta numuru.

Lai kādu pieteikšanās veidu Tu izvēlētos, SMScredit izskata to uzreiz pēc saņemšanas un pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu maksimāli ātri. Tikai būs vajadzīgas kredīta summas pārskaitīšanai, ja Tu esi Swedbanka, Citadele, Nordea, DNB vai Norvik bankas klients.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu saņemt SMScredit kredītu?

Ja Tu esi Latvijas valstspiederīgais 20 - 80 gadu vecumā, Tev ir atbilstoša maksātspēja un pozitīva kredītvēsture, SMScredit kredīts var būt Tev pieejams. Saņemt aizdevumu var arī cilvēki, kuriem jau ir noformēts kredīts citur, taču katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

Jaunie klienti saņem 100% atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota ne komisijas maksa, ne procentu likme, un kopējā atmaksas summa paliek nemainīga. Aizņemoties pirmo reizi, atmaksāsi tikai pamata kredīta summu un ne centa vairāk.

Tas, cik lielu kredītu Tev piedāvās SMScredit, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Ikvienam klientam aizdevējs piešķir kredītlimitu, kura ietvaros Tu vari aizņemties. Ja Tu pieteiksies pārāk lielai summai, kas neatbilst Tavai maksātspējai un var pakļaut riskam Tavu materiālo situāciju, aizdevējam ir tiesības piedāvāt mazāku summu vai atteikt aizdevumu.

SMScredit kredīta pagarināšana ir maksas pakalpojums, ko ieteicams izmantot tikai tad, kad termiņa atlikšana ir vienīgais situācijas risinājums. Kredītu iespējams pagarināt uz 30 dienām, samaksājot komisiju, kuras summa ir atkarīga no kredīta apjoma.

Noformēt divus kredītus vienlaicīgi Tu nevarēsi, taču, ja Tava atlikusī kredīlimita summa ir 20 eiro vai vairāk, esošo kredītu varēsi papildināt. Vairāk informācijas par kredīta summas palielināšanu atradīsi savā lietotāja profilā.

Lojalitātes programma ir paredzēta SMScredit pastāvīgajiem aizņēmējiem. Programmai ir dažādas pakāpes, un, atkarībā no sava līmeņa, aizņēmēji var saņemt atlaidi komisijas maksai no 10% līdz 25%. Detalizētu lojalitātes programmas aprakstu skaties SMScredit mājaslapā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17a-8, LV-1046, Rīga

E-pasts: info@smscredit.lv

Tālrunis: 67 333 990

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up