Hercus – Jūsu pirkumu brīvība

Norēķinu karte ar apjomīgu kredītlimitu, kas nav piesaistīta bankas kontam – tas ir Lateko līzings jauns pakalpojums, Hercus kredītkarte. Hercus nosaukums ne velti atsauc atmiņā mītiskā varoņa tēlu – kredītkartei ir ievērojams kredītlimits, ērti izmantošanas nosacījumi un pavisam zemas izmaksas. Vārdu sakot, šī ir kredītkarte, kas palīdzēs veikt varoņdarbus, ar nosacījumu, ka Tev ir atbilstoša maksātspēja.

Hercus kredītkarte ir pieejama gan esošajiem Lateko līzings klientiem, gan tiem, kuri vēl nav izmantojuši šī kreditora pakalpojumus. Karti var ērti noformēt internetā, tā tiek piegādāta uz mājām un nodrošina mūsdienīgu un parocīgu finanšu drošības spilvenu, ko izmantot vajadzīgajā brīdī.

Apskatīties piedāvājumu

Hercus piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītkarte:

  • pieejamā summa no 300€ līdz 3000€
  • minimālais maksājums – 5% no iztērētās summas + procenti;
  • minimālais termiņš, kad jāvec maksājums, ir 1 mēnesis.

Kāpēc izvēlēties Hercus?

Hercus kredītkarte nodrošina pieeju kredītlimitam jebkurā pasaules malā. Visur, kur pieņem Master Card norēķinu kartes, var izmantot arī Hercus. Hercus pakalpojuma sniedzējs ir Latvijā pazīstams un populārs kreditors, akciju sabiedrība Lateko līzings. Uzņēmumam ir laba reputācija un liela pieredze, tāpēc Hercus kredītkarte ir īpaši labi piemērota Latvijas iedzīvotāju vajadzībām un iespējām.

Hercus kredītkartei ir minimālās izmaksas – par pieteikuma izskatīšanu, kredītkartes izgatavošanu, piegādi un lietotāja konta uzturēšanu nav jāmaksā slēptas komisijas. Vienīgie tēriņi, ar kuriem saskaras kartes lietotājs, ir iztērētās summas pakāpeniska atmaksa un procenti par kredītlimita izmantošanu.

Hercus kredītkarte nodrošina iespēju izņemt skaidru naudu bankomātā, atmaksāt iztērēto summu uzreiz vai pa daļām, kā arī iegūt pieeju papildu finanšu līdzekļiem, kas netiek pārskaitīti uz aizņēmēja bankas kontu. Viena kredītlīguma ietvaros var aizņemties neierobežoti daudz reižu – atmaksātās summas nekavējoties kļūst atkal pieejamas.

Kā pieteikties Hercus kredītkartei?

Pieteikties Hercus kredītkartei Tu vari internetā, jebkurā Lateko līzings filiālē vai zvanot pa tālruni +371 67775079. Visērtāk to var izdarīt tiešsaistē, aizpildot kredītkartes pieteikumu hercuskarte.lv vietnē. Norādi pieteikumā:

  • savu vārdu un uzvārdu;
  • vēlamo kredītlimita summu;
  • kontaktinformāciju: e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Piecu minūšu laikā Lateko kredītspeciālists sazināsies ar Tevi un informēs par Tev pieejamo kredītlimitu un kartes noformēšanas kārtību. Gatavu karti saņemsi divu nedēļu laikā pa pastu vai Tev tuvākajā Lateko filiālē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir Hercus kredītkartes izmaksas?

Hercus kredītkartes izmaksas ir ikmēneša minimālais maksājums (5% no iztērētās summas vai vismaz 10 eiro) un procenti par kredītlimita izmantošanu. Lateko līzings neiekasē papildu komisijas par kartes lietošanu un lietotāja konta uzturēšanu.

Hercus nav pirmā kredītlimita ierobežojumu jaunajiem klientiem, taču ikvienam aizņēmējam tiek noteikts individuāls kredītlimits.

Jā, Hercus kredītkarti var izmantot jebkur, kur pieņem Master Card norēķinu kartes. Par darījumiem ar karti nav jāmaksā komisija.

Lateko līzings speciālisti izvērtē ikvienu kredītkartes pieteikumu un nosaka klientam pieejamo aizdevuma apjomu. Kredītlimita robežas ir atkarīgas no aizņēmēja kredītvēstures, vecuma, iepriekšējās sadarbības ar Lateko un dažiem citiem faktoriem. Tu vari pieteikties kredītlimita palielināšanai, sazinoties ar Lateko konsultantu. Ja Tava maksātspēja būs pietiekami liela un stabila, kredītlimits var tikt pagarināts.

Maksājums par Hercus kredītkartes lietošanu jāveic ik mēnesi līdz mēneša 15. datumam. Ikmēneša maksājuma minimālā summa ir 5% no iztērētā apjoma vai vismaz 10 eiro.

Hercus nav ātrais vai patēriņa kredīts, kura atmaksas termiņu iespējams pagarināt vai noformēt kredīta brīvdienas. Kredītkartes priekšrocība ir iespēja atmaksāt iztērēto summu pa daļām, ik mēnesi maksājot vismaz 5% pluss procentus par kartes izmantošanu. Šajā situācijā kredīta pagarināšana nav paredzēta. Ja Tev rodas sarežģījumi ar minimālo iemaksu veikšanu, nekavējoties sazinies ar aizdevēju, lai atrastu situācijas risinājumu.

 

Hercus kredītkartes derīguma termiņš ir trīs gadi. Pēc derīguma termiņa beigām Tu vari atjaunot karti vai pātraukt to izmantot. Atceries, ka atteikties no Hercus kartes izmantošanas pēc derīguma termiņa beigām varēsi tikai tad, ja būsi savlaicīgi sedzis savas parādsaistības Lateko līzings priekšā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lāčplēša iela 41, Rīga, LV-1011

E-pasts: karte@latekolizings.lv

Tālrunis: 68806888

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up