Banknote – aizdevumi, pārskaitījumi, lombards

Nebanku kredītdevēju vidū Banknote izceļas ar plašāku pakalpojumu klāstu. Izmantojot šī kredītdevēja pakalpojumus, Tu varēsi ne tikai noformēt kredītu dažādām ikdienas vajadzībām, bet arī ieķīlāt kustamu mantu un pārskaitīt naudu uz citām valstīm. Kredītu nosacījumi ir draudzīgi aizņēmējiem ar dāžadu ienākumu līmeni.

Banknote priekšrocība ir iespēja izvēlēties sev ērtāku kredīta variantu. Piedāvājumā ir īstermiņa aizdevums līdz nākamai algai, ilgtermiņa patēriņa kredīts un lombarda pakalpojumi. Iepazīsties ar Banknote kredīta nosacījumiem un uzzini pats, kāpēc šim aizdevējam uzticas tik daudzi klienti!
Saņemt naudu no Banknote

Banknote piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 50 EUR līdz 2000 EUR (800 EUR pirmajā aizņemšanās reizē)
 • atmaksas termiņš no 1 mēnesis līdz 3 gadi.

Senioru aizdevums:

 • pieejamā summa no 50 EUR līdz 1500 EUR (līdz 800 EUR pirmajā aizņemšanās reizē);
 • atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem.

Lombards:

 • ieķīlāt var kustamu mantu, dārglietas un citas vērtīgas lietas: datortehniku, sadzīves tehniku, optiku u.tml.;
 • saņemt var līdz 95% no ķīlas vērtības;
 • aizdevuma summu var saņemt Banknote filiālē.

Naudas pārskaitījumi:

 • Western Union starptautiskie un iekšējie naudas pārskaitījumi;
 • gandrīz tūlītēja naudas izņemšanas iespēja;
 • skaidras naudas izmaksas 200 pasaules valstīs.

Kāpēc izvēlēties Banknote?

Banknote ir licencēts kredītdevējs, kas īsteno godprātīgu komercpraksi. Aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tas ievēro aizņēmēju tiesības un izsniedz kredītus saskaņā ar atbildīgas kreditēšanas principiem.

Izmantot Banknote pakalpojumus var itin viegli arī tad, ja Tu nedzīvo galvaspilsētā. Atšķirībā no daudziem citiem kredītdevējiem, kuru biroji atrodas Rīgā, Banknote vairāk nekā 90 fililāles ir atvērtas visā Latvijas teritorijā. Saņemt aizdevumu var skaidrā naudā, . Ja Tu vēlies, vari atmaksāt kredītu ar bankas pārskaitījumu, internetbankā vai veikt iemaksas klātienē, aizdevēja birojā.

Banknote piedāvā īpašu kredīta veidu gados vecākiem cilvēkiem – aizdevumu senioriem. Šis kredīts ir pielāgots pensionāru vajadzībām un ienākumu līmenim, un katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts individuāli, lai iedāvātu klientam pēc iespējas izdevīgākos nosacījumus.

Kā pieteikties Banknote aizdevumiem?

Pieteikties īstermiņa un ilgtermiņa kredītam, senioru aizdevumam un lombarda pakalpojumiem iespējams:

 • internetā, Banknote mājaslapā;
 • zvanot pa tālruni 66 155 555;
 • klātienē, jebkurā Banknote filiālē visā Latvijā.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija, ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenis, kā arī nepieciešamības gadījumā jāpievieno ķīlas apraksts. Visi kredīti tiek izmaksāti skaidrā naudā, .

Pieteikties naudas pārskaitījumam varēsi aizdevēja filiālē, un tas aizņems tikai pāris minūtes.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam pieejams kredīts?

Lai saņemtu Banknote kredītu, Tev jābūt vecumā 20 - 80 gadi. Gados vecākiem cilvēkiem ir pieejams aizdevums senioriem, kam jāpiesākas atsevišķi. Oligāti nosacījumi ir Latvijas pilsonība vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss, kā arī atbilstoša maksātspēja un regulāri ikmēneša ienākumi.

Patēriņa kredīti tiek izsniegti bez kīlas, taču Banknote piedāvā arī kredītus pret ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlas objektu kalpo kustamais īpašums, piemēram, dārglietas, elektronika vai sadzīves tehnika.

Aizņemoties pirmo reizi, Tu vari saņemt līdz 800 eiro. Pensionāru pirmā aizdevuma kredītlimits ir 500 eiro. Jāpiezīmē, ka aizņemoties 500 eiro uz laiku līdz vienam mēnesim, pirmais kredīts tiek izsniegts ar 100% atlaidi komisijas maksai.

Kredītlimits ir maksimālā summa, ko var aizņemties konkrēts klients. Banknote nosaka kredītlimitu individuāli, atkarībā no klienta maksātspējas, kredītvēstures un citiem faktoriem, piemēram, vēlamā atmaksas termiņa. Lai to izdarītu, tiek izmantotas valsts un privātās datubāzes, kas satur informāciju par fizisko personu kredītvēsturi un parādiem.

Banknote Tu vari pagarināt īstermiņa kredītu. Ja sākotnējs atmaksas termiņš ir 1 mēnesis, to iespējams atlikt uz 14, 30 vai 60 dienām. Patēriņa kredītiem ar atmaksas termiņu 4 mēneši un vairāk var atlikt mēneša maksājumu, samaksājot tikai procentus un komisiju par termiņa pagarināšanu.

Banknote katram klientam noformē tikai vienu aktīvu kredītu. Taču nepieciešamības gadījumā kredīta summu var palielināt, ja Tev ir pietiekama maksātspēja un atbilstošs kredītlimits. Savukārt, ja Tu izmanto Banknote lombarda pakalpojumus, vari pieteikties arī īstermiņa vai ilgtermiņa patēriņa kredītam, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039

E-pasts: info@banknote.lv

Tālrunis: 66116688

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up