Ferratum – vairāk nekā nauda

Ferratum – tas ir kredītdevējs ar starptautisku pieredzi, kas ir saņēmis atzinību par godīgu komercpraksi daudzās valstīs. Ja vēlies izmantot pārbaudīta aizdevēja pakalpojumus, Ferratum var būt tieši tas, kas nepieciešams – tas garantē izdevīgus un godīgus kredīta nosacījumus.

Ferratum piedāvā ne tikai ierasto ātro kredītu, bet arī tādus kreditēšanas pakalpojumus kā kredītlīnija un patēriņa kredīts. Aizdevējs var sniegt finanšu palīdzību dažādās dzīves situācijās, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja, un aizdevums patiešām ir nepieciešams.

Saņemt naudu no Ferratum

Ferratum piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 2000€ (līdz 1000€ jaunajiem klientiem);
 • atmaksas termiņš no līdz .

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 2000€ līdz 10000€ (1000€ pirmajā aizņemšanās reizē);
 • atmaksas termiņš no līdz .

Kredītlīnija:

 • pieejamā summa no € līdz € (līdz € jaunajiem klientiem);
 • atmaksas sākot no 20€ mēnesī.

Visiem kredītu veidiem var pieteikties vienādā ceļā, un pozitīva lēmuma gadījumā Ferratum pārskaita kredīta summu laikā.

Kāpēc izvēlēties Ferratum?

 • Ferratum liek uzsvaru uz saprotamu, klientiem draudzīgu kreditēšanu, tāpēc viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties tieši šo aizdevēju, ir noderīga informācija mājaslapā. Visi kredītu veidi ir paskaidroti, tiek aprakstītas to priekšrocības, situācijas, kad labāk izvēlēties vienu vai otru Ferratum pakalpojumu.
 • Ferratum neaizmirst par jaunajiem klientiem – ja aizņemies pie šī kredītdevēja pirmo reizi, varēsi aizmirst par procentu likmēm un komisijām – pirmā kredīta kopējā atmaksas summa nepalielinās ne par vienu centu! Arī kredītlīniju vari lietot bez procentiem noteiktu laiku.
 • Ferratum ir licencēts kredītdevējs ar lielu pieredzi, tāpēc to vērts izvēlēties, ja Tavas prioritātes ir ne tikai izdevīgs aizdevums, bet arī droša aizņemšanās pie uzticama kredītdevēja.

Kā pieteikties Ferratum aizdevumiem?

Pieteikties Ferratum kredītam vai kredītlīnijai ir ļoti viegli. Viss, kas Tev jādara, ir:

 • reģistrējies kredītdevēja mājaslapā un samaksā reģistrācijas maksu;
 • izvēlies kredītu un aizpildi pieteikumu;
 • sagaidi aizdevēja lēmumu.

Tas arī viss – ja Ferratum lems Tev par labu, naudu saņemsi maksimāli ātri.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt Ferratum.lv kredītu?

Ferratum kredīti ir pieejami personām 21 - 75 gadu vecumā, ar atbilstošu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi. Lai saņemtu kredītu, Tev jābūt Latvijas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam, kā arī Tev jābūt aktīvam bankas kontam un telefona numuram.

Ferratum.lv izmanto elektroniskās datubāzes, parādnieku reģistrus un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras informāciju, lai noteiktu, vai aizņēmējs ir uzrādījis patiesu informāciju un vai viņam var tikt piešķirts aizdevums.

Jaunie klienti var aizņemties bez procentiem, taču viņiem pieejamā aizdevuma summa ir mazāka. Ja pirmais kredīts tiek veiksmīgi atmaksāts, aizņēmējs var saņemt nākamo kredītu bez ierobežojumiem, ja vien viņam ir atbilstoša maksātspēja.

Ferratum.lv kredīta papildināšana ir iespējama kredītlīnijas ietvaros. Papildināt ātro vai patēriņa kredītu nav iespējams, jauna summa būs peejama tikai pēc esošā aizdevuma pilnas atmaksas.

Ferratum.lv ņem vērā Tavu ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni, esošās parādsaistības un kredīta maksājumu apjomu. Dažkārt Ferratum.lv var piedāvāt mazāku aizdevumu summu, nekā Tu biji prasījis, vai atteikt kredītu, ja uzskata, ka Tava maksātspēja ir nepietiekama.

Kredīta termiņa atlikšana ir pieejama divas reizes. To var izmantot tikai tie aizņēmēji, kas ir pieteikušies ātrajam kredītam. Pagarināt patēriņa kredītu un kredītlīniju nav iespējams.

Jā, šāds pakalpojums ir pieejams Ferratum.lv kredītlīnijas lietotājiem. Kredīta brīvdienu laikā nav jāveic aizdevuma pamatsummas atmaksa, bet procenti tiek aprēķināti par katru kredītlīnijas izmantošanas dienu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: 14 High Street Sliema SLM 1551, Malta

E-pasts: info@ferratumbank.lv

Tālrunis: +371 66100023

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up