VIA SMS – ātrais kredīts internetā

Vēl viens nebanku kredītdevējs, kas aktīvi darbojas Latvijas tirgū, ir VIA SMS. VIA SMS piedāvā ne tikai ātro aizdevumu, bet arī apjomā lielāku patēriņa kredītu, kā arī SMS kredītu pastāvīgajiem klientiem. Pirmais aizdevums pieejams bez procentiem, kas padara aizņemšanos VIA SMS par īpaši izdevīgu.

VIA SMS piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumus, tāpēc viegli varēsi izvēlēties savai situācijai piemērotāko kredītu. Īpašie piedāvājumi ir gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem aizņēmējiem, un VIA SMS pievērš pastiprinātu uzmanību klientu informēšanai par interneta kredītu veidiem.

Saņemt naudu no Viasms

VIA SMS piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 1500€ (līdz 350€ jaunajiem klientiem);
  • atmaksas termiņš no līdz .

Ja Tavs bankas konts atrodas “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka” , ”Swedbank” vai “Norvik banka“, kredīta pārskaitīšana aizņems . Naudas pārskaitījums uz citām Latvijas bankām parasti aizņem 1 darba dienu.

Kāpēc izvēlēties VIA SMS?

VIA SMS klientiem ir pieejami dažādi aizdevumu veidi. Tā kā ikviena situācija ir individuāla, plašāks piedāvājums atvieglo izvēli. Tu vari pieteikties īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumam, aizņemties pavisam nelielu summu līdz algas dienai vai noformēt nopietnu kredītu ieplānotiem mērķiem.

VIA SMS ir viens no nedaudzajiem kredītdevējiem, kas piedāvā arī SMS kredītu. Tas var būt parocīgs situācijās, kad svarīga ir katra sekunde, kad nav stabilas pieejas internetam un citos gadījumos. SMS kredīts ir pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi.

Kā pieteikties VIA SMS aizdevumiem?

Ja vēlies pieteikties VIA SMS kredītam, vari izmantot vienu no šiem pieteikšanās veidiem:

  • pirmajam ātrajam kredītam un ikvienam patēriņa kredītam iespējams pieteikties aizdevēja mājaslapā. Reģistrējies, samaksā reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā un sūti aizpildīto kredītpieteikumu;
  • nākamais ātrais kredīts var tikt noformēts ne tikai internetā, bet arī ar SMS starpniecību. Sūti SMS uz numuru 159: VIA summa termiņš parole, piemēram, VIA 400 30 pipars.

Visus saņemtos pieteikumus VIA SMS izskata vienādi ātri un pozitīva lēmuma gadījumā pārskaita kredītu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai iespējams pieteikties kredītam Viasms.lv, ja man jau ir aizdevums citur?

Esošais kredīts nav šķērslis Viasms.lv aizdevuma saņemšanai, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja un jaunas kredītsaistības nekaitēs Tavai materiālajai situācijai. Viasms.lv nepiešķir kredītus parādniekiem un personām ar neatmaksātiem aizdevumiem.

Ja Tu vēlies aizņemties Viasms.lv, Tev jābūt 100% pārliecinātam, ka varēsi segt kredītu termiņā. Regulāri ienākumi apliecina aizņēmēja maksātspēju, un parasti šie ienākumi ir darba alga, atsevišķos gadījumos pensija, stipendija vai pasīvie ienākumi. Aizņemies tikai tad, ja ik mēnesi saņem fiksētu summu un esi pārliecināts, ka Tev neradīsies grūtības ar kredīta atmaksu.

Tas novērš iespējamas neuzmanības kļūdas un ļauj visdrošākajā veidā paziņot aizdevējam Tavu bankas konta numuru.

Viasms.lv kredītu iespējams pagarināt uz 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojumus, un komisijas apjoms par kredīta termiņa atlikšanu ir atkarīgs no aizdevuma summas.

Jā, turklāt šādā veidā iespējams ietaupīt uz kredīta izmaksām, jo procenti tiek pārrēķināti līdz kredīta pilnas atmaksas dienai.

Gan interneta aizdevums, gan SMS kredīts ir vienlīdzīgi pieteikuma izskatīšanas un naudas pārskaitīšanas ziņā. SMS nosūtīšana ir drusku ātrāka, jo nav nepieciešams ienākt aizdevēja mājaslapā un ielogoties savā profilā, taču, lai izmantotu šo priekšrocību, jāzina īsziņas formāts un aizdevēja telefona numurs.

Kredītlimitu nosaka, izmantojot dažādas elektroniskās datubāzes, kas satur informāciju par fizisko personu parādiem un kredītvēsturi. Lai noteiktu aizņēmēja maksātspēju, izmanto arī no VSAA iegūto informāciju, kā arī liek lietā aizdevēju veidotās klientu bāzes.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, 13. janvāra iela 3, LV-1050

E-pasts: info@viasms.lv

Tālrunis: +371 67212412

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up