Creamcredit.lv – godīga atbilde jūsu vajadzībai

Ja Tev ir vajadzīga nauda vērienīgiem tēriņiem, meklē kreditoru, kas piedāvā lielāko kredītlimitu internetā. Tas ir Creamcredit – nebanku kreditors ar kredītlimitu 10000€. Tu vari aizņemties visdažādākajiem mērķiem, netērējot laiku rindām un braucieniem uz kreditora biroju – viss notiek elektroniski, ieskaitot līguma parakstīšanu.

Creamcredit ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tas ievēro aizņēmēju intereses un nodrošina caurspīdīgus aizņemšanās nosacījumus. Pievērs uzmanību Creamcredit piedāvājumam, ja Tev ir nepieciešams drusku vairāk nekā var dot citi kreditori!

Apskatīties piedāvājumu

Creamcredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 500€ līdz 10000€ (10000€ pirmajā aizņemšanās reizē);
 • atmaksas termiņš no līdz .

Creamcredit patēriņa kredītam tiek noteikta individuāla procentu likme. Procentu likmes robežas ir no 2,4% līdz 6% (Gada procentu likme no 33% līdz 100%).

Par kredīta izmantošanu jāmaksā:

 • pakalpojuma maksa – 0,50 eiro mēnesī;
 • administrācijas maksa – 0,5 % no ikmēneša pamatsummas maksājuma + 0,35 € mēnesī;
 • individuāli noteikta procentu likme;
 • ikmēneša maksājuma pamatsumma.

Kāpēc izvēlēties Creamcredit?

Creamcredit trumpis ir lielākais patēriņa kredīts internetā, kas tiek izsniegts bez galvojuma un ķīlas. Tāpat Creamcredit klienti var noteikt savam kredītam garu atmaksas termiņu, tādējādi minimizējot ikmēneša kredīta maksājumu. Līdz ar to Creamcredit pakalpojumus vērts izvēlēties tad, kad vajadzīga iespaidīga naudas summa, piemēram, ārstēšanai vai vērienīgam remontam. Tāpat naudu var izmantot mājokļa vai automašīnas iegādei, neieķīlājot pirkuma objektu.

Creamcredit ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tas strādā atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem un ievēro savu klientu intereses. Pateicoties aizdevēja dalībai Asociācijā, Creamcredit klientiem ir pieejams pilnvērtīgs informatīvais atbalsts un palīdzība sarežģītās situācijās.

Creamcredit papildu priekšrocība ir iespēja mierīgi pārdomāt kredīta piedāvājumu un apsvērt visus aizņemšanās plusus un mīnusus. Kreditors patur piedāvājumu 48 stundu laikā, lai potenciāls klients varētu pieņemt pareizu lēmumu.

Kā pieteikties Creamcredit aizdevumiem?

Tā kā Creamcredit īpašais pakalpojums ir lielākas patēriņa kredīts internetā Latvijā, tas ir izstrādājis drusku atšķirīgu pieteikšanās procesu. Lūk, kas Tev jādara, lai kļūtu par Creamcredit klientu:

 • reģistrējies aizdevēja mājaslapā un autorizējies, izmantojot savu internetbanku;
 • aizpildi kredīta pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju;
 • saņem kredīta piedāvājumu;
 • mierīgi apdomā piedāvājumu – tas ir spēkā 48 stundu laikā;
 • ja būsi izvēlējies aizņemties, informē par to Creamcredit un saņem elektronisko līgumu;
 • paraksti līgumu internetā un saņem naudu.

Citadele, Swedbank, Norvik, Nordea klienti saņem apstiprināto kredītu , pārējo banku lietotāji saņem naudu vienas dienas laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt Creamcredit kredītu?

Creamcredit pakalpojumi ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem 20 - 70 gadu vecumā, ar regulāriem oficiāliem ienākumiem, aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu un bankas kontu vienā no Latvijā strādājošajām bankām.

Creamcredit izmanto INSTANTOR sistēmu, kas ļauj pārbaudīt datus, kas nepieciešami kredīta saņemšanai. Tiek pārbaudīta gan personīgā informācija, gan kredītvēsture un maksātspēja.

Nē, Creamcredit nav ierobežojumu jaunajiem klientiem, un vienīgais kredītlimita ierobežojums ir aizņēmēja maksātspēja un kredītvēsture. Aizņēmējs ar pietiekami lielu maksātspēju, stabiliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi var saņemt arī maksimālo summu – 10000€.

Jā, lai to izdarītu, aizņēmējam ir jānosūta Creamcredit jauns kredīta pieteikums. Ja klienta maksātspēja ir pietiekama, kreditora pārstāvis sazināsies ar aizņēmēju, lai vienotos par kredītlimita palielināšanu.

Kredītlimits tiek noteikts individuālā kārtībā. Lai noteiktu klientam pieejamo aizņēmuma summu, Creamcredit nosaka kredītrisku katram konkrētam kredīta pretendentam. Vērā tiek ņemta klienta maksātspēja, kredītvēsture, vecums un cita informācija, ko var iegūt no valsts un privātajām datubāzēm.

Jā, reizi sešos mēnešos kredīta atmaksas termiņu iespējams atlikt uz vienu mēnesi. Par šo pakalpojumu tiek iekasēta komisija, kas jāsamaksā norādītajā termiņā.

Kredīta brīvdienu vietā Creamcredit piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Uriekstes iela 2a -24, Rīga, LV-1005, Latvija

E-pasts: info@creamcredit.lv

Tālrunis: +371 27231100

Atsauksmes un sūdzības

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Scroll Up