Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi – pieejama arī sarežģītos apstākļos

Kredīta savlaicīga atmaksa ir galvenā aizņēmēja prioritāte, taču reizēm ievērot kredītsaistības ir grūti un pat neiespējami. Ja gadījās pārvērtēt savu maksātspēju, zaudēt darbu vai saslimt, brīva nauda aizdevuma atmaksai itin bieži aiziet neatliekamos tēriņos. Rezultātā krājas parādi, bojājas kredītvēsture un aizņēmēja situācija kļūst arvien sarežģītāka. Taču risinājums ir – tā ir kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi. Lasi tālāk, kas tas ir, un kāpēc to izmantot!

Noskaidro, vai Tev var noderēt kredītu pārkreditācija!

Kredītu apvienošana (pazīstama arī ar nosaukumiem pārkreditācija un refinansēšana) ir īpašais pakalpojums aizņēmējiem ar vismaz diviem aktīvajiem kredītlīgumiem. Ja Tev ir noformēti vairāki aizdevumi vienlaicīgi, izmantojot pākreditāciju, varēsi apvienot tos vienā ilgtermiņa kredītā un norēķināties ar aizdevēju pakāpeniski. Šis pakalpojums ir noderīgs gan aizņēmējiem, kuri riskē iekulties vai jau ir iekūlušies parādos, gan tiem, kuri veiksmīgi tiek galā ar aizdevumu atmaksu, bet vēlas ērtāku maksājumu grafiku un zemākas izmaksas.

Kas ir kredītu apvienošana?

Lielos vilcienos kredītu pārkreditācija ir patēriņa aizdevums ar konkrētu mērķi – esošo parādu nomaksa. Atšķirībā no citiem aizdevumu veidiem, kas nekādā gadījumā nav domāti citu kredītu atmaksai, pārkreditācija ir paredzēta tieši šim mērķim.

Tavi ieguvumi pēc kredītu apvienošanas

Protams, Tu vari pajautāt, kāpēc apvienot aizdevumus, ja visus kredītmaksājumus var veikt arī atsevišķi? Patiešām, kredītu apvienošana ir brīvprātīga izvēle, taču tai ir vairākas vērā ņemamas priekšrocības:

  • apvienojot kredītus, Tu iegūsi vienotu maksājumu grafiku ar vienu maksājuma termiņu;
  • kredītu apvienošana ilgtermiņā izmaksā mazāk nekā visu aktīvo kredītu atsevišķa nomaksa, jo ilgtermiņa kredītam parasti ir zemākas procentu likmes nekā īstermiņa aizdevumiem;
  • kredītu apvienošana ļauj izvairīties no parādiem, bet, ja tie jau ir uzkrāti, palīdz tikt galā ar grūtu situāciju ar mazākiem finansiāliem un reputācijas zaudējumiem.

Refinansēšana ir īpaši aktuāla tiem, kuri no aizņēmējiem pārtapuši par parādniekiem. Ja vien Tava finanšu situācija ļauj veikt vismaz nelielus ikmēneša maksājumus, daudz labāk ir apvienot aizdevumus, nevis gaidīt parādu piedziņu. Stāstām, kā to izdarīt!

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi: secīga instrukcija

Sabojāta kredītvēsture nav nepārvarams šķērslis ceļā pie kredītu apvienošanas, bet tā var būt pieejama ar striktākiem nosacījumiem nekā nekavētu aizdevumu refinansēšana. Lūk, kas Tev jāizdara, lai apvienotu kredītus par spīti parādiem:

  • izmantojot mūsu mājaslapu, atlasi aizdevējus, kas sadarbojas ar parādniekiem;
  • aizpildi kredītu apvienošanas pieteikumu, godīgi norādot visu kredītsaistību un parādu apjomu, kavēto dienu skaitu, ienākumu līmeni un pārējo informāciju, kas svarīga aizdevējam;
  • sagaidi aizdevēja atbildi un uzzini, vai tas ir gatavs izteikt Tev pārkreditācijas piedāvājumu;
  • iepazīsties ar kredītu apvienošanas nosacījumiem. Parādniekiem aizdevējs var piedāvāt kredītu apvienošanu pret galvojuma vai ķīlas nodrošinājumu, kā arī izmantot citus risku samazināšanas mehānismus, piemēram, samazināt pieejamā kredītlimita summu;
  • ja izteiktais piedāvājums Tevi apmierina, veic visus nepieciešamos soļus, piemēram, noformē ķīlu, un paraksti pārkreditācijas līgumu;
  • saņem naudu savā bankas kontā un nekavējoties atmaksā visus aktīvos aizdevumus un soda naudas.

Tas arī viss – pēc kavēto kredītu atmaksas Tev paliek viens vienīgais aizdevums, ko varēsi pakāpeniski atmaksāt vairāku mēnešu vai gadu periodā, atkarībā no parakstītā līguma nosacījumiem.

Visi pārkreditācijas piedāvājumi vienuviet

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi lielākoties pieejama pie nebanku aizdevējiem. Esam apkopojuši visus aktuālos piedāvājumus mūsu mājaslapā, tāpēc netērē laiku un izmanto Credly platformu, lai atrastu piemērotāko pārkreditācijas variantu!

Scroll Up