Auto līzings: kalkulators kā palīgs aprēķinu veikšanai

Jaunas automašīnas iegādāšanās ir ļoti patīkams moments ikvienam cilvēkam – kādam auto iegāde ir bijusi ilgi gaidīta, krājot naudu, citam tas sniedz iespēju sākt jaunu dzīvi, piemēram, ļaujot nokļūt uz attālāku darba vietu. Lai vai kā – automašīnas iegāde ir un paliek ļoti nopietns process, kura laikā jāveic pārdomāta izvēle, lai iegūtu sev pašu vēlamāko un atbilstošāko transportlīdzekli. Viens no veidiem, kā saņemt šos trūkstošos naudas līdzekļus, ir auto līzings. Kas par to jāzina un kā var būt noderīgs auto līzinga kalkulators? Lasi un noskaidro rakstā!

Auto līzings – iespēja saņemt auto pavisam ātri

Krājot naudu pašam, var paiet ilgs laiks – gads, divi, kura laikā vēlamā automašīna jau var būt novecojusi, kā rezultātā atkal jāpārdomā izvēle un iegādājamais transportlīdzeklis. Tas turpinās kā tāds riņķa dancis – nekad nepietiek, lai iegādātos vēlamo, bet krāšanas process ir ilgs. Lai saņemtu automašīnu uzreiz, var palīdzēt auto līzings – aizdevums, kas ļauj iegādāties tagad, bet atmaksāt ilgākā laika periodā. Kādi faktori raksturo šo aizdevumu?

Kas raksturo auto līzingu?

Automašīnu nozīme cilvēkiem atšķiras – vienam dzīve bez auto nav iespējama, kamēr citam auto nemaz nav nepieciešams. Automašīna prasa rūpes un finansiālu ieguldījumu, tāpēc pirms tās iegādes noteikti ir jāsaprot, vai būs iespējams to arī uzturēt, maksājot par apdrošināšanu, detaļu nomaiņu, bākas piepildīšanu u.c. Ja zini, ka auto iegāde ir nepieciešamība, un apsver iespējas, kā aizņemties – iepazīsties ar auto līzinga piedāvājumu!

Salīdzinoši ātra iegūšana

Lai noformētu auto līzingu un uz tā pamata iegādātos jaunu transportlīdzekli nav nepieciešams ilgs laiks. To vari veikt gan jaunu, gan arī lietotu automašīnu iegādei, un naudas saņemšana var notikt pat stundas laikā!

Iespējamā naudas summa, ko saņemt – augsta

Šis varētu šķist loģiski, ņemot iepriekš minēto, ka auto līzings ir piemērots arī jaunu auto iegādei. Jā, patiešām šādā veidā var saņemt liela apmēra trūkstošos naudas līdzekļus līdz pat 50 000 eiro, tādējādi ļaujot izvēlēties no patiešām dažādām mašīnām, jo cenas amplitūdā līdz 50 000 eiro noteikti ir pieejami neskaitāmi automašīnu modeļi. 

Aizdevums pret ķīlu

Auto līzings vienmēr (tiešām – vienmēr!) tiek izsniegts uz ķīlas pamata. Taču nav jāsatraucas par to, ka nepieciešams ieķīlāt mājokli vai ko citu vērtīgu – auto līzinga gadījumā ķīla ir pati iegādātā automašīna. Kredītdevēji piemēro šādu ķīlu, lai būtu droši, ka nepaliks bezšā, ja nevarēsi pēkšņi veikt atmaksu. 

Atmaksas laikā auto pieder aizdevējam

Auto līzings ir tas aizdevuma veids, kura ietvaros ir viens būtisks noteikums – atmaksas laikā automašīna pieder aizdevuma izsniedzējam. Tas rada arī vēl vienu citu būtisku niansi, ko vērts atcerēties – pēc tam, kad būsi nomaksājis visu aprēķināto līzinga summu, automašīna joprojām piederēs kredīta devējam – Tev, ja vēlēsies automašīnu iegūt savā īpašumā, tā būs vēl jāatpērk.

Auto līzinga kalkulators – salīdzināšanai

Lai izvēlētos aizdevēju gudri, nepieciešams salīdzināt piedāvājumus, izvēloties pašu izdevīgāko no visiem! Viena no iespējām, kur to izdarīt, ir tepat – Credly mājaslapā! Kā darbojas līzinga kalkulators?

  1. Nepieiešams atzīmēt atmaksas termiņu.
  2. Tāpat arī norādīt līzinga apmērus.

Un tas arī viss – pēc tam parādās rezultāts, ļaujot apskatīt izdevīgākos piedāvājumus un uzreiz sazināties ar aizdevēju, lai vienotos par līzinga noteikumiem un līguma parakstīšanu.

Tieši tik vienkārši! Auto līzinga kalkulators ir lielisks rīks, kā salīdzināt aizdevējus un izvēlēties tādu piedāvājumu, kas sniedz pašus izdevīgākos līzinga noteikumus klientiem! Vai nav lieliski? Salīdzini un aizņemies gudri!

Scroll Up