Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav visiem!

Naudas līdzekļu aizņemšanās notikusi dzīves laikā ļoti daudziem – pat mazās summās, piemēram, aizmirstot pusdienu naudu skolā vai maku, dodoties pēc kafijas uz tuvējo automātu. Neatkarīgi no naudas līdzekļu apmēra – jebkura aizņemšanās jāuztver nopietni! Tas nozīmē, ka esi aizņēmies sveša cilvēka finanšu līdzekļus – pat, ja viņam tie ir bijuši brīvi pieejami, tie joprojām atrodas viņa īpašumā, līdz ar to – agri vai vēlu ir jāatdot tādā pašā apmērā kā sākotnēji aizņēmies! Viens no ātrākajiem veidiem, kā aizņemties nelielus trūkstošos naudas līdzekļus, ir ātrais kredīts. Kas ir ātrais kredīts un vai tiek izsniegti arī ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi? Par to uzzini šajā rakstā!

Kā rodas slikta kredītvēsture?

Iemesli tam, ka cilvēkam rodas slikta kredītvēsture, var būt dažādi, un ne vienmēr cilvēks pats zina, ka ir iekļuvis parādnieku jeb melnajā sarakstā. Kādi ir veidi, kas noved pie šāda iznākuma, kļūstot par parādnieku?

1. Regulāri vai ilgstoši kavēti maksājumi

Ja Tev šķiet, ka neregulāri veikti maksājumi nenes lielu postu, tad Tu maldies. Pirmkārt, jārēķinās ar soda procentu piemērošanu, un, otrkārt, tas visātrākais ceļš uz iekļūšanu melnajā sarakstā. 

2. Galvojums arī var radīt sliktu kredītvēsturi

Situācijā, ja Tu esi nolēmis kādam citam kļūt par galvotāju, bet otra persona nepilda kredītsaistības paredzētajā apmērā un veidā, arī galvotāja kredītsaistības var tikt sabojātas. Tāpat kā aizņemoties pašam, arī galvojot citam ir rūpīgi jāapsver, vai tiešām to vajag – situācijā, ja kredīta ņēmējs neveiks atmaksu, tas ietekmēs arī pašu galvotāju – ne tikai kredīta atmaksāšanas, bet arī paša kredītvēstures noteikšanai. 

3. Spontāna aizņemšanās rada nopietnas sekas

Ja esi aizņēmies vairāk nekā patiesībā vajag vai aizņēmies iepriekš prātīgi neapsverot visus par un pret, var gadīties, ka ieslīgsi kredītu parādos, kas, savukārt, neizbēgami novedīs pie sabojātas kredītvēstures. 

Kas ir ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi?

Iedomājies situāciju – Tu esi kredīta izsniedzējs un, neskatoties uz nevienu no faktoriem, nolem: “Es aizdodu naudu ar sliktu kredītvēsturi esošam klientam!” Tas būtu pārāk liels neprāts! Tieši tāpēc naudas izsniedzēji ņem vērā gan kredītspēju, gan kredītvēsturi un vēl citus būtiskus faktorus. 

Ātrie kredīti ar parādsaistībām ir pieejami, taču tos neizsniedz visi aizdevēji. Šādās situācijās jārēķinās ar dažādiem noteikumiem. Ko aizdevēji ņem vērā, izvērtējot kredīta ņēmēja atbilstību noteikumiem un kredītvēsturi?

  • Pieejamo informāciju par personu – vecumu, arī ienākumu stāvokli, ja nepieciešams, un, protams, arī datus par iepriekšējo maksājumu atmaksas procesu un kārtību.
  • Datus, ko par konkrēto personu sniedz, piemēram, Latvijas Bankas kredītu reģistrs un Maksātnespējas reģistrs.

Gribi salīdzināt piedāvājumus? Dari to tūlīt!

Ātrais kredīts, neskatoties uz kredītsaistībām, pieejams pie vairākiem aizdevējiem. Lai neveltītu stundām ilgu laiku, lai pieņemtu pareizo lēmumu par paša piemērotākā kredītdevēja izvēlēšanos, vari izmantot salīdzināšanas portālu iespējas. Tur uzzināsi:

  1. pie kādiem aizdevējiem iespējams saņemt vēlamo aizdevumu;
  2. kā aizņemties un cik ilgā laikā konkrētais aizdevējs izsniedz kredītu;
  3. kādas ir citu kredītņēmēju atsauksmes par konkrēto aizdevēju – tas palīdzēs radīt uzticību konkrētā aizdevēja piedāvājumam.

Lai arī pastāv ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi, noteikti nepieciešams atcerēties, ka kredītvēsturi aizdevēji ņem vērā arī citu aizdevumu izsniegšanas gadījumā. Ja vēlies salīdzināt ātro kredītu aizdevēju piedāvājumus – izmanto Credly!

Scroll Up