Creditus– ātrs aizdevums, kurš nav jāpagarina

Vēl viens aizdevējs, kas Latvijas iedzīvotājiem piedāvā ātros kredītus, ir Creditus. Tas pieder pazīstamam finanšu uzņēmumam IPF Digital Group, kura paspārnē darbojas arī cits populārs nebanku kredītdevējs – Credit24. Kvalitatīva pakalpojumu sniegšana, augsti klientu apkalpošanas standarti un draudzīgi aizņemšanās nosacījumi padara Creditus par labu vietu, kur meklēt finanšu atbalstu ikdienā.

Creditus piedāvājumā ir tikai viens kredītu veids – ātrais jeb īstermiņa aizdevums. Pateicoties tam, ka aizdevumam var tikt noteikts elastīgs atmaksas termiņš, aizņemšanās pieredze ir patīkama un draudzīga aizņēmēja ikmēneša budžetam un finanšu iespējām.

Apskatīties piedāvājumu

Creditus piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 425€;
  • atmaksas termiņš no līdz .

Creditus piešķir aizdevumus Latvijas pilsoņiem un personām ar pastāvīgā iedzīvotāja statusu, 18 - 75.

Kāpēc izvēlēties Creditus?

Creditus ir licencēts kredītdevējs, kas darbojas atbilstoši Latvijas likumdošanai un ievēro aizņēmēju tiesības. Tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties kreditoru, jo finanšu darījumos vitāla nozīme ir darījumu legālam statusam. Creditus ir piešķirta licence uz nenoteiktu laiku, kas nozīmē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs atzinīgi novērtē Creditus nosacījumus un klientu apkalpošanas standartus.

Vēl viens svarīgs iemesls, kāpēc vērts pievērst uzmanību Creditus piedāvājumam, ir iespēja aizņemties, nepārmaksājot par kredīta izmantošanu. Tu taču piekritīsi, ka procentu likmes ir pats neērtākais un nepatīkamākais aizņemšanās aspekts? Creditus atceļ procentu maksājumu uz 30 dienām – ja aizdevumu atmaksā 30 dienu laikā, kopējā atmaksas summa ir identiska aizdevuma pamatsummai. Bet, ja vēlies atmaksāt kredītu pakāpeniski, atmaksas summai tiks piemērota individuālā procentu likme no 0,20% dienā, GPL no 103,18%. Un šis piedāvājums ir spēkā katru aizņemšanās reizi, nevis tikai jaunajiem klientiem!

Kāpēc % likme ir individuāla? Tāpēc ka Creditus individuāli izvērtē ikvienu kredīta pieteikumu un sagatavo katram potenciālam klientam individuālu aizdevuma piedāvājumu, kas atbilst aizņēmēja maksātspējai un kredītvēsturei. Jo labāks un uzticamāks ir Tavs aizņēmēja profils, jo izdevīgāku piedāvājumu saņemsi!

Papildu Creditus priekšrocība ir iespēja saņemt kredīta summu ļoti ātri. Naudas pārskaitīšana aizņem tikai , ja pārskaitījums notiek kreditora darba laikā un vienas bankas ietvaros.

Kā pieteikties Creditus aizdevumiem?

Pieteikšanās Creditus kredītiem notiek pavisam vienkārši. Lūk, kas Tev jāizdara, lai saņemtu ātro kredītu:

  • ienāc Creditus mājaslapā un atzīmē slaiderī, cik daudz un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties;
  • spied zaļo pogu “pieteikties”;
  • izvēlies sadaļu jaunajiem vai reģistrētajiem klientiem (uzmanību! Ienākt savā profilā vari ar Credit24 lietotājvārdu un paroli!);
  • ja esi jaunais klients, izpildi visus prasītos soļus un nosūti pieteikumu. Ja esi pastāvīgais klients, apstiprini pieteikuma nosūtīšanu;
  • sagaidi atbildi un labvēlīgas atbildes gadījumā saņem kredītu!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kredīti ir pieejami tikai strādājošajiem?

Lai veiksmīgi atmaksātu aizdevumu, Taviem ikmēneša ienākumiem jābūt regulāriem un pietiekami lieliem. Aizdevējam ir tiesības pieprasīt uzrādīt ienākumus apliecinošos dokumentus, tāpēc, ja nevarēsi apstiprināt, ka Tavi ienākumi ir legāli un regulāri, kredīts var tikt atteikts.

Ja aizdevumu atmaksā 30 dienu laikā, tam nav nekādu papildu izmaksu. Procentu maksa tiek iekasēta, ja aizņēmējs izvēlas garāku atmaksas termiņu, no 31 dienas. Procentu likme tiek aprēķināta individuāli un ir atkarīga no aizņēmēja maksātspējas un kredītvēstures statusa.

Tas, cik liels kredītlimits būs Tev pieejams, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas, kredītvēstures statusa un iepriekšējās sadarbības ar kreditoru. Ja Tev nav bijuši parādi, kavēti maksājumi, un Tu esi apliecinājis sevi kā uzticamu aizņēmēju, visdrīzāk, saņemsi prasīto summu bez papildu pārbaudēm. Aizņēmējiem ar negatīvu kredītvēstures statusu, jauniešiem, personām, kuras aizņemas pirmo reizi mūžā, var tikt piedāvāts mazāks aizdevums.

Creditus nepiedāvā kredīta pagarināšanu, jo uzskata, ka tas veicina vieglprātīgu attieksmi pret kredītu. Ja sarežģītu apstākļu dēļ Tev neizdodas veikt kredīta maksājumu, uzreiz sazinies ar kreditoru, lai kopīgiem spēkiem atrastu izeju no šīs situācijas.

Ienāc Creditus mājaslapā, kā arī apmeklē Credit24 vietni, kur var uzzināt vairāk par kreditora mātes uzņēmumu IPF Digital Group.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: 13. janvāra iela 3

E-pasts: info@credit24.lv

Tālrunis: 8824

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up